Edb Uluslararası Ticaret Bayilik

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik Bayilik Açıklaması

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik ve Bayilik Şartları 

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik Hakkında : Edb Uluslararası Ticaret, dünya pazarlarında inovasyon ve kalite konusunda kendisini kanıtlamış firmalar ile Türkiye pazarında ortaklıklar geliştirmek üzere 2015 yılında kurulmuş ithalat odaklı bir işletmedir. Firmanın kurucuları ithalat ve ihracat konusunda yıllar içinde edindikleri kişisel birikimlerini Türkiye pazarının sektörel ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede değerlendirip inovatif çözümler üretmeyi, ve bu çözümü sağlayacak küresel aktörleri potansiyel Türk müşterileri ile buluşturmayı ilke edinen bir anlayışla değerlendirmeyi amaçlamışlardır. 

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik ve Bayilik Şartları 

Firmamız 2015 yılı Mayıs ayında; gaz sensörleri, gaz alarmları ve promil ölçüm cihazlarını Uluslararası Kalite Standardlarının (CE, ISO, AS, CB, DOT, FDA, UL) kriterlerine uygun şekilde imal edip 40 ülkeye ihraç eden aynı zamanda da Kore Cumhuriyeti Emniyet Teşkilatının resmi promil ölçüm cihazları tedarikçisi olan Sentech Korea firması ile promil ölçüm otomatlarının Türkiye resmi dağıtıcısı olmak üzere bir anlaşma imzalamıştır. Şu anda firmamızın ikili ticari görüşmelerini ve çeşitli ruhsat süreçlerini yürüttüğü farklı sektörlere yönelik ürün ithalat projeleri de bütün hızıyla devam etmektedir. 

Firma ismi: EDB ULUSLARARASI TİCARET 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Personel

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Firmamız EDB Uluslararası Ticaret, Güney Kore polis teşkilatının resmi promil ölçer cihaz tedarikçisi olan Sentech Korea firması ile Mayıs 2015 itibari ile Distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Türkiye pazarına bölge bayilikleri ile hızlı bir biçimde girmeyi planlayan firmamız, bayilik taleplerini değerlendirmeye de başlamıştır. Edb Uluslararası Ticaret, Türkiye’nin dört bir yanından özellikle otomat alanında hizmet veren firmalar ile büyük sermaye bağlamadan kendi işini kurmak isteyen öz güveni yüksek girişimcilere karşılıklı güvene ve kazanca dayalı uzun vadeli bir ortaklığın kapılarını aralamaktadır. Bayiler sorumlu oldukları bölgede ürünlerin hem satışını hem de mekanlar ile anlaşıp işletmeciliğini yapabilecekleri için son derece cazip bir iş fırsatına en kötü ihtimallerin olması durumunda dahi cüzi bir sermaye riski ile adım atmış olacaklardır. Bayilik yatırım maliyetleri talep edilen bölgeye göre değişebileceğinden daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Edb Uluslararası Ticaret Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR