Ecodekor

ECOdekor Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ECOdekor Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Ecodekor ailesi olarak , sizleri ıslak duvar kağıdı ve diğer ürünlerimizle tanıştırmak istiyoruz. Islak duvar kağıdı olarak isimlendirdiğimiz ürünümüz , oldukça fazla özelliği bir arada barındıran çok özel bir iç cephe dekorasyon ve yalıtım malzemesidir. Görsel olarak oldukça şık , sınırsız renk kombinasyonu yaratabileceğiniz , evinizdeki , ofisinizdeki mobilya , perde , halı vs. kombinasyonuna en uyumlu deseni bulabileceğiniz , duvar kağıdı ile kıyaslandığında artısı çok olan alternatif bir üründür.

Ecodekor üretim yeri olarak , İstanbul ve Avrupa pazarına yakın olan Çorlu'yu seçmiştir. Dış cehpe sartlarına uyumlu olan vinil boya kaplama satışı da yapan firmamız , ürün gamını genişletmek için ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

CANLI SIVA ÖZELLiKLERi
Isı yalıtımı  : ürün 2.5 - 3 mm kalınlıkta uygulanıp duvar ile iç hava temasını keserek (aynı zamanda nefes alır ) sıcak yada soğuk havayı çok daha uzun süre muhafaza ederek işlev görür . dünya üzerindeki en yüksek ısı yalıtımı sağlayan madde HAVA'dır. ıslak duvar kağıdının içeriğindeki ana hammadde olan polistrende cm3 başına 6 milyar hava dolu gözenek vardır ve yapısının % 98 i havadır. yalıtım özeliğini bu şekilde sağlamaktadır. Tavan dahil uygulandığında %50 ısı yalıtımı sağlar. 

SES YALITIMI
Özel dokusu sayesindeki ses akustiği ile birlikte % 35 ses yalıtımı sağlar.

DEKORATiFTiR
Ürünün tüm modelleri simlidir ve çok şık mekanlar yaratır. Her türlü ortamda uyum sağlar ve görselliği mükemmeldir.

NEFES ALIR
Ürün duvara uygulandığında mikron seviyedeki dokusu sayesinde nefes alır . Halk diliyle naylon poşet etkisi yaratmaz . Sağlıklıdır.

KOKUSUZDUR
Uygulama esnasında yada sonrasında hiçbir koku yoktur. Rahatsız etmeden uygulanır ve kullanılır.

SU BAZLIDIR
Ürün sadece su ile karıstırılarak uygulanır.

KOLAY TAMiR EDiLiR
Malzemenin zarar görmesi durumunda , o bölge sprey su ile ıslatılarak iyice yumusatılır ve plastık mala ile düzeltilir. Baska işlem gerektirmez. 

TEMiZLiĞi KOLAYDIR
Ürünün yumusak dokusu sayesınde elektrık süpürgesi ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Antisitatik özelliği sayesinde toz tutmaz .

UZUN ÖMÜRLÜDÜR
Islak duvar kağıdı , en az 10 yıl boyunca boya badana gerektirmeden kullanabileceğiniz mekanlar yatarır ve aynı zamanda taşınabilir özelliği sayesinde tasınsanız bile duvardan söküp yeniden uygulayabilirsiniz, dolayısıyla çok ekonomiktir .

ALERJEN DEĞiLDiR
Asbest , silis v.b kanserojen maddeler içermez. Alerjen değildir.

DARBELERi ABSORVE EDER 
Yumuşak dokusu yayesinde ( özellikle küçük çocuklar için) yaralanmalara karşı koruma sağlar .

ECOdekor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR