Eco Dry

Klasik Kuru Temizleme Usullerinden Farklı Bir Işlem Uygulayan Ve Kuru Temizleme Kullanılan Kimyasal Çözücülerle Direkt Temasınızı Ortadan Kaldıran Eco Dry, Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Eco Dry Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Eco Dry Bayilik Şartları

Marka İmajına Uygun Prensiplere Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Lokasyon Seçimini özenle Gerçekleştirmek
Marka İmajına Uygun Prensiplere Sahip Olmak

Eco Dry Bayilik Açıklaması

Eco Dry Bayilik

Profesyonel hizmet anlayışı ve üstün teknoloji ürünü ekipmanları ile kuru temizleme sektörünün öncülerinden olan Eco Dry, yatırımlarını artırmaya ve bayilik veren firmalar arasında yer almaya devam etmektedir. Mağaza sayısını gün geçtikçe artırıp geniş bir kuru temizleme ağına sahip olmayı amaçlayan firma, kaliteli hizmetini daha fazla kişiye ulaştırabilmek için franchise aracılığı ile bayilik vermeye devam etmektedir. Siz de kuru temizleme sektöründe bayilik almak isterseniz; Eco Dry bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Eco Dry Bayilik Şartları

Eco Dry franchise alınacak olan işletmeden sorumlu olacak kişinin marka hakkındaki tüm detaylara hakim olmasını istemektedir. Öğrenme süreci, kişinin işi en kaliteli şekilde yapmasını sağlayacak bilgi ve donanıma sahip olması ile sona ermektedir. Girişimcinin Eco Dry bayilik alabilmek için gerekli sermayeye sahip olması ve mağaza açılışı için uygun bir lokasyonun belirlenmesi gerekmektedir. İşletmenin, makinelerin yerleştirilmesi için gereken minimum 60-70 m2 alana sahip olması gerekmektedir. Mağaza cephesinin minimum 4 metre olması da Eco Dry’ın talep ettiği koşullar arasında yer almaktadır.

Eco Dry Bayilik Avantajları

Eco Dry franchise verdiği girişimcilerine verdiği destekler ile büyük yarar sağlamaktadır. Bu da doğru belirlenmiş bir lokasyonda kaliteli bir markanın işletmecisi olmanızı ve ticari hayata rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Günümüzde daha fazla boş zamana sahip olmak isteyen kişiler için ürünlerinin teslimatı, elbiselerinin hazırlanması, hızlı ve yüksek kaliteli servis gibi faktörleri kapsayan kişiselleştirilmiş kuru temizleme hizmetleri daha cazip hale gelmektedir. Bu durum hizmet standartlarını her zaman bir çıta yukarıya taşımak için çalışan Eco Dry’ın hem müşteri sayısını artırmasına hem de hizmetlerindeki avantajlar sayesinde rakiplerinden öne çıkmasına yol açmaktadır. 

Firmanın hedef kitlesine yönelik olarak belirlenen lokasyonları ve adrese teslim hizmeti sadık bir müşteri kitlesi oluşturmasını sağlamaktadır. Firmanın merkez ofisi, yeni bir işletme açılacağı zaman lokasyon seçiminden satış artırma çalışmalarına kadar her konudaki planlama ve uygulamayı üstlenerek, bayilik alan girişimcilerin kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olmasını sağlamaktadır. Ayrıca, bayiliklerde verilen hizmette oluşabilecek hataları ve olası müşteri memnuniyetsizliğini önlemek için sürekli olarak iyileştirme yöntemleri önerilmekte ve iletişimde kalınmaktadır. Eco Dry’ın müşteri ilişkileri departmanı, müşterilerin önerilerini dinleyerek uygun görülen düzenlemeleri yapmak için de aksiyon almaktadır. Bu da tüm talepleri karşılanan mutlu müşteriler yaratmakta ve bayilerin karını sürekli olarak artırmaktadır. Yeni trendlerin değerlendirilmesi ve uygulamaya koyulması sayesinde de piyasada öncülük eden bir firma olarak hizmet verilmeye devam edilmesi sağlanmaktadır. Bayiliklere lokasyon seçiminden mevcut ihtiyaçların giderilmesine kadar olan tüm süreçlerde teknik servisin destek vermesi en doğru tercihlerle işletmenizin faaliyete geçmesi konusunda sizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. 

Eco Dry Bayilik Destekleri

Firma yürüttüğü marka imajı ve reklam çalışmaları konusunda bayilerine destek vermektedir. Bunun yanı sıra işletmenin açılacağı lokasyon seçimi, karlılık fizibilitesi ve iş planının oluşturulması konularında da yardımcı olmaktadır. Eco Dry franchise verdiği mağazaların personeline; ürün, sistem ve kullanım eğitimleri vermektedir. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri gibi organizasyonlarda danışmanlık desteği vermekte ve problem oluşması durumunda anında çözüm üretmektedir.

Siz de Türkiye’nin her ilinde franchise veren Eco Dry’ın genişleyen şube ağı içerisinde yer almak isterseniz, Eco Dry bayilik başvurusu yaparak firma yetkilileriyle Eco Dry bayilik şartları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Eco Dry Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR