Dynomark Oto Eksperti̇z

Oto Ekspertiz Konusunda Kendisine Güvenen Işletmemiz; Müşterilerimize Her Zaman Doğru, Hatasız, Güncel Ve Teknolojik Bilgileri Dürüstlük Ilkesi Kapsamında Vermeyi Kendisine Ilke Edinmiştir.

DYNOMARK OTO EKSPERTİZ Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Her franchise de olduğu gibi bizimde franchise bedelimiz vardır, yatırımcının aldığı franchise karşılığında bir bedel ödemesi şarttır. Franchise esasen bir pazarlama yöntemidir. Yalnız burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil, bir sistemdir.

DYNOMARK OTO EKSPERTİZ Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DYNOMARK OTO EKSPERTİZ Bayilik Şartları

Otomotiv Sektörüne İlgi Duyan.
Marka Kalitesini Ve İsmini Yüceltecek Kurumsal Kimlik Sahibi.
Yönetim, İşletme, Organizasyon, Satış Ve Pazarlama Konularında Temel Bilgi Ve Beceriye Sahip.
Hizmet Odaklı Düşünen Ve Davranan.
Müşteri Memnuniyetini En üst Düzeyde Tutmayı Benimseyen. eğitime Açık.
Bu İşi Uzaktan Değil De, Tüm Zamanını Ayıracağı Bir İş Olarak Gören.
Yatırım İçin Gerekli Finansmanı Karşılayabilecek Girişimciler.

DYNOMARK OTO EKSPERTİZ Bayilik Açıklaması

Dynomark Auto Expert

1972 Yılından günümüze kadar otomotiv sektöründe söz sahibi olan işletmemiz 2010 yılında kurumsal bir yapıya kavuşma fikriyle ismini DYNOMARK OTO EKSPERTİZ olarak değiştirmiş ve markalaşma yolunda tüm TÜRKİYE genelinde vatandaşlarımıza otomotiv sektörüne bir garantili hizmet sunma kararını alarak, bu yolda hedefine hızlı bir şekilde ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Şu anda ülke genelinde 32 Oto Ekspertiz bayisi sayısına ulaşan işletmemiz kalite ve güvence anlamında kendisini daha da geliştirerek bayi sayısını arttırmaya ve otomotiv sektörünün önde gelen ismi olma yolunda hedefine kararlılıkla ilerlemektedir. 

Dünyanın En Gelişmiş Devlet Destekli, Patentli Oto Ekspertiz Cihazları Üretimi ve Daha Fazlası.

Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen işletmemiz; müşterilerimize her zaman doğru, hatasız, güncel ve teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Bayilerimizde uzman personelimiz; gelişen otomotiv sektörü ile Oto Ekspertiz konularında gerek yurt içi gerek yurt dışı eğitim ve seminerlere katılarak her zaman teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve gelişen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları sağlanmaktadır.  

Kendimizi size daha iyi anlatabilmek için internet sitemize göz atmanızı ve siz değerli müşterilerimizi bulunduğunuz şehirlerdeki bayilerimize bir kahve eşliğinde sohbet etme beklentisi içerisindeyiz.

Vizyon & Misyon

Misyonumuz

 

Şirket çalışanlarımızın teknik bilgisi, geniş makine parkurumuz ve dinamik yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak. Vermiş olduğumuz hizmet ile sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.


Vizyonumuz

 

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak.
Değerlerimiz; Tarafsızlık, Dürüstlük, Güvenirlilik, İnsana ve çevreye saygı, Müşteri ve çalışanların mutluluğu..

DYNOMARK OTO EKSPERTİZ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR