Drywhite Kuru Temizleme

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Şartları

Makineli Tesis İçin 15.000 Euro, Toplama Merkezi İçin 5.000 Euro İsim Hakkı Bedeli.

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

1994 yılında Ortaköy’de küçük bir kuru temizleme dükkanı ile işe başlayan DryWhite®, yüksek standartta hizmetlerini 2014 yılı itibari ile 30 modern işletme ile devam ettirmektedir.
20 yıllık saygın bir geçmişe sahip olmanın en önemli etkeni DryWhite® normları içerisinde birinci sırada yer alan kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına götürme bilincidir.

DryWhite® en kaliteli hizmeti üretebilmek için, en kaliteli ve en son teknoloji ekipmanlar ile dünyaca bilinen uluslar arası kullanıma sahip, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanır.

DryWhite® makine ekipman konusunda dünyaca ünlü BÖWE kuru temizleme makineleri, PONY marka ütüleme ekipmanları, CONTINENTAL marka yıkama ve kurutma grupları ve ARTMECC marka ambalajlama ve konveyör askılık sistemlerini kullanmaktadır.

Kimyasal konusunda ise DryWhite®‘ın tercihi sektörün en büyük üreticileri olan Alman DOW, BÜFA ve Henkel Ecolab markalarıdır.

DryWhite® personel seçim ve alımında da toplam kalite kriterini göz önünde tutarak, aldığı personeli sırf bu amaç için kurulu bulunan eğitim bandından geçirir. Eğitim bandından geçmeyen, yada eğitimler sonrasında yapılan mülakatta başarılı olmayan personel hiçbir şekilde DryWhite® tesislerinde görev alamaz.

DryWhite® bünyesinde; tekstil, kuru temizleme, yıkama, leke, kimyasal, makine,Toplam Kalite Yönetimi gibi konularda eğitimler süreklidir. Tüm personel için en önemli konu olan sürekli gelişme hiçbir zaman sonu olmayan ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmadaki aracımızdır.

DryWhite® ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmak için şimdide online siparişi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise şeffaflıktır. Bilgiyi paylaşmanın bir erdem olduğuna inanan DryWhite® müşterilerinden gelebilecek her türlü soruya uzmanlardan oluşan danışmanları aracılığı ile cevap vermektedir. 

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR