Drywhite Kuru Temizleme

Hizmetlerinde “En Mutlu Müşteri” Ilkesini Esas Alan Drywhite Kuru Temizleme Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın yatırım maliyeti 25.000 EUR ile 140.000 EUR arasında değişiklik göstermektedir.

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Şartları

Makineli Tesis İçin 15.000 Euro, Toplama Merkezi İçin 5.000 Euro İsim Hakkı Bedeli.
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Açıklaması

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik

En kaliteli hizmeti elde edebilmek için en son teknoloji ürünleri kullanmakta olan DryWhite Kuru Temizleme kuru temizleme sektörü içinde sektöre yön veren markalardan biri olarak hizmet vermektedir. DryWhite Kuru Temizleme kuru temizleme sektöründe bayilik veren firmalar arasında 20 yılı aşkın deneyimi ve en kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına götürme bilinci sayesinde en büyük Pazar payına sahip markalardan biri olarak kabul edilmektedir. Müşterilerinden gelen sorulara uzmanlardan oluşan danışmanlar aracılığı ile yanıt vermeyi ilke edinen DryWhite Kuru Temizleme hizmetlerini ve kalitesini daha çok sayıda tüketici ile buluşturabilmek amacı ile bayilikler vermektedir.

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Şartları

DryWhite Kuru Temizleme bayilik almak isteyen girişimcilere iki farklı bayilik olanağı sağlamaktadır. 

Komple Tesis : Kuru temizleme ve yıkama hizmetlerinin tamamının yapılacağı bir makine parkurunu kapsayan tesis tipidir. Makine yatırımı girişimci tarafından yapılmaktadır. Marka tarafından konseptin içerdiği ve yatırım bölgesinin de dikkate alınarak hazırlanan makine-ekipman listesi girişimciye sunulmaktadır. DryWhite Kuru Temizleme bayilik alacak girişimci bu makineleri kendisi temin edebileceği gibi markanın bağlantılarından da yararlanabilmektedir. 

Toplama Merkezi : Makine – ekipman içermeyen, kayıt – kabul, markalama, kontrol ve teslim işlemlerinin gerçekleştirildiği tesis tipidir.

DryWhite Kuru Temizleme bayilik almak için gerekenyatırım miktarı tesis tipine göre değişiklik göstermektedir. Komple tesis için gereken yatırım miktarının yatırım bölgesine göre değişiklik göstermekle birlikte 110.000 – 140.000 EURO aralığında olduğu bilinmektedir. Makinalı tesislerde 15.000 EUR isim hakkı bedeli alınmaktadır. Makinesiz toplama merkezi için de yatırım tutarı seçilen yerin büyüklüğü ve hava parası gibi etkenlere göre farklılık göstermekte olup 10.000 – 25.000 EUR aralığında gerçekleşmektedir. Bu bayilik konseptinden 5.000 EURO isim hakkı bedeli alınmaktadır. 

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Avantajları

DryWhite Kuru Temizleme bayilik alan girişimciler marka bilinirliği ve itibarı yüksek olan bir marka ile çalışma fırsatının yanı sıra markanın çok geniş kapsamlı desteklerinden de yararlanabilmektedirler. İşletmelerde en yeni teknolojilerin kullanılması, işletme için gereken yasal izinlerin alınması konusunda olduğugibi personel temini ve eğitimi alanlarında da destek sağlaması marka bayiliği alan girişimcilerin ticari faaliyetlerini kolaylaştırıcı etkenler arasında bulunmaktadır. Marka dünyaca bilinen uluslararası kullanıma sahip olan, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanmaktadır. Sektörel bilgisi olmayıp bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimciler da DryWhite Kuru Temizleme tarafından geri çevrilmemektedir. Bu girişimciler için bir toplama merkezi ile başlamaları, birkaç yıllık bir süreçten sonra makineli yatırıma geçiş konusunun gündeme getirilmesi önerilmektedir. 

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Destekleri

DryWhite Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilerine lokasyon analizi ve fizibilitesi, eğitim, reklam, kurulum esnasında projelendirme, makine ekipman alımı alanlarında destekler verilmektedir. Ayrıca DryWhite Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilerinin rakipleri ile olan rekabetleri esnasında fiyat ve kampanya konularında da destek olmaktadır. Marka tarafından yatırımcılarına makine ekipmandan matbaa konusuna kadar her alanda tedarikçi desteği sunulmaktadır. Müşteri hizmetleri ve kurumsal pazarlama desteği veren DryWhite Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilerineyapılan denetimler ile işlerini doğru yapabilmeleri konusunda yardımcı ve destek olmaktadır. 

DryWhite Kuru Temizleme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR