Dry Türk

1984 Yılından Beri Faaliyette Olan Ruşen Makine Tarafından Kurulan Dry Türk, Internet Sitesindeki Başvuru Formu Aracılığı Ile Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Dry Türk Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dry Türk Bayilik Şartları

Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Markanın Stratejilerine Uygun Lokasyon Temin Etmek
Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Markanın Hizmet Anlayışını Benimsemek

Dry Türk Bayilik Açıklaması

Dryturk Bayilik

1984 yılından beri kuru temizleme makineleri ve endüstriyel çamaşırhane alanında sektörde yer alan Ruşen Makine tarafından kurulanKuru Temizleme, caddelerde açılan ilk kuru temizleme zinciri olarak sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Firma, tüm Türkiye’de hizmet vermekte ve giderek genişleyen bir ağa sahip olmak için bayilik veren firmalararasında yer almaktadır. 

Dry Türk Bayilik Şartları

Dry Türk bayiliğialmak isteyen yatırımcılar firmanın internet sitesindeki Bayilik Başvuru Formu üzerinden taleplerini iletebilmektedir. Gerekli yatırım miktarı için de firma ile telefon ile irtibata geçilerek bilgi alınabilmektedir. Düşük yatırım miktarı ile yüksek kazanç avantajını sunan, Türkiye’nin her yerinde bayilik vermesi nedeni ile en çok tercih edilen bayilik veren firmalararasında bulunmaktadır.

Dry Türk Bayilik Avantajları

Türkiye’nin tek yerli kuru temizlemecisi olan marka, caddelerde açılan ilk nitelikli kuru temizleme zinciri özelliğini de taşımaktadır. Yıllardan gelen deneyimi, müşterilerine verdiği hizmet konusunda gün geçtikçe uzmanlaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliği sayesinde müşterilerinin kendisine kolay ulaşımı, hızlı ve kaliteli hizmet alması konusunda sektörün öncü isimlerindendir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firma, kuru temizleme hizmetini sigortalı olarak sunmakta ve oluşabilecek hatalarda müşterilerini mağdur etmemeye özen göstermektedir. 

Ülkemizdeki ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri olan kurucusu Ruşen Makine sayesinde, yatırımcılarını çok daha ekonomik koşullar ile ailesine dahil edebilmektedir. Yatırım maliyetlerine katkı sağlamak ve oluşabilecek hasarlardan doğabilecek ilave masrafları engellemek için, bayilerinin kullandığı makinelere ömür boyu garanti vermektedir. 

Eko, Midi ve Pro mağaza seçenekleri sayesinde hem yatırımcılar hem de müşterileri tarafından en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Drytürk’ün Türkiye’nin her yerinden telefon ile ulaşılabilen ilk ve sektörün en önde gelen kurumsal kuru temizleme firması olması, bayileri için yeni müşterilere ulaşma ve mevcut müşterilerin memnuniyetini en yüksek düzeyde tutabilmek adına göz önünde bulundurulması gereken avantajlar arasında yer almaktadır. 

İnternetten hizmet talep edilebilmesi, zaman tasarrufu yapmak isteyen müşteriler için Drytürk’ü tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Ayrıca, müşterilerinden gelen geribildirimlere çok önem veren firma, bu bilgiler doğrultusunda gerekli görülen iyileştirme ve geliştirmeler konusunda acil olarak harekete geçmeyi prensip edinmiştir.

Dry Türk Bayilik Destekleri

Dry Türk bayilerinin işletmeyi açacakları yeri belirlemesinden önce, yatırım bölgesinin detaylı potansiyel araştırmasını yapmaktadır. Mağaza yerinin fizibilite çalışmaları yapılırken; bölgenin coğrafi, demografik ve fiziki özellikleri de değerlendirilmektedir. Mağazanın dekorasyonu ve tasarımının konseptine uygun olması, projelendirilmesi, mağazada kullanılacak makine ekipmanlarının yerleştirilmesi, montajının yapılması ve devreye alınması konusunda da yatırımcılara destek verilmektedir. 

Dry Türk mağazalarındaki elemanlara düzenli olarak; müşteri hizmetleri, elbise kabulü, leke tanıma ve çıkarma teknikleri, kuru temizleme teknikleri, ütüleme teknikleri ve ürün teslimi konularında eğitim destekleri sunmaktadır.

Mağaza yöneticileri için ise; yeterli işletme desteği, müşteri memnuniyeti programı, mali tabloların düzenlenmesi, genel ve lokal pazarlama teknikleri eğitimleri verilmektedir. 

Açılıştan sonra da Drytürk’ün verdiği tek elden özel emtia tedariki ve avantajları, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaktadır. Şehir çapında yapılan reklam çalışmaları, sürekli olarak mağazalara yeni müşteri akışını sağlamaktadır. Fabrika garantili teknik servis hizmetleri ile hizmetin aksamadan devamlılığı sağlanmaktadır. Bununla birlikte müşterilerine bir telefon kadar yakın olan, her konuda bilgilendirme ve danışma hizmetleri sunmaktadır. 

Siz de firmanın internet sitesinden Dry Türk Bayilik Başvuru Formu’nu doldurarak, ailesindeki yerinizi alabilirsiniz.

 

Dry Türk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR