Dry Corner

2009 Yılında Kuru Temizleme Sektöründeki Faaliyetlerine Başlayan Dry Corner Hizmetlerini Daha Büyük Bir Müşteri Kitlesine Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Dry Corner Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* 50-80 m2 genişlikteki bir Dry Corner mağazası için yatırım bedeli yaklaşık 300.000 TL’dir. Bu rakama isim hakkı bedeli dahil değildir. En kesin bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Dry Corner Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dry Corner Bayilik Şartları

Başarılı Bir Ticari Geçmişe Sahip Olmak
Personel Yönetim Tecrübesi Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Müşteri Memnuniyetine önem Vermek

Dry Corner Bayilik Açıklaması

Dry Corner Bayilik

Dry Corner kuru temizleme sektörü kapsamındaki faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Organik kuru temizleme konseptinde yaptığı teknolojik yatırımlar ile kuru temizleme sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda pek çok mağazasında terzi ve tadilat hizmeti de sunan marka kuru temizlemesektörü bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. 

Sektördeki iyi bir kuru temizleme firması ihtiyacını karşılamak için kurulan marka; yüksek teknolojiye sahip ekipmanları, deneyimli personeli ve üstün hizmet anlayışı ile kuru temizleme sektöründeki standartları yükseltmeyi hedeflemektedir. Kuru temizlemenin yanı sıra çamaşır yıkama, ütüleme, perde ve halı temizliği gibi hizmetleri de sunan Dry Corner müşterilerinin tüm temizlik ihtiyaçlarını tek bir merkezde karşılayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren müşteri kitlesini giderek genişletmekte olan Dry Corner, ürünleri müşterilerinin evlerinden alıp evlerine teslim etmekte ve zamanın çok önemli olduğu günümüzde müşterilerine çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Dry Corner Bayilik Şartları

Dry Corner bayilik almak isteyen girişimcilerden 5 yıllık isim hakkı olarak 15.000 EUR olarak talep etmektedir. Marka lokasyon seçimi konusunda titizlikle davranmakta ve yapılan fizibiliteler sonucunda girişimcilerine lokasyon konusunda onay vermektedir. 50 ile 80 m2 arasında alana sahip olan bir Dry Corner mağazası ekipman ve dekorasyon giderleri de dahil olmak üzere yaklaşık 300.000 TL’ye mal edilmektedir. Bu rakamın içerisinde Dry Corner markasına ödenecek olan isim hakkı bedeli dahil değildir. Aylık cironun %5’i reklam katkı payı ve royalty bedeli olarak markaya ödenmekle birlikte, ilk altı ay bu tutarın ödemesi yapılmamaktadır.

Dry Corner Cadde Konsepti : Caddelerin ve yürüyüş alanlarının üzerinde konumlandırılmaktadır. Minimum 50 m2, maksimum 120 m2 genişliğinde bir alana sahip olması beklenmektedir. Cephe genişliği en az 4 metre olan giriş katları tercih edilmektedir. 

Dry Corner AVM Konsepti : Alışveriş merkezlerinin tercihen otoparktan AVM’ye çıkış noktaları üzerinde konumlandırılmaktadır. Minimum 50 m2, maksimum 120 m2 genişliğinde alana sahip olmaktadır.

Dry Corner bayilik almak isteyen girişimciler firmanın internet sitesinden başvuruda bulunabilmektedir. Markaya ulaşan başvuru en geç 5 gün içerisinde değerlendirilmektedir. Olumlu sonuçlanan taleplerde 3 gün içinde potansiyel lokasyon ziyaret edilerek değerlendirilmektedir. Bu süreç olumlu sonuçlandığı takdirde 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. 

Dry Corner Bayilik Avantajları

Dry Corner bayilik alan girişimciler markanın uzmanlığı ve deneyimi sayesinde, riskleri azaltılmış güvenli bir işletme sahibi olma fırsatını yakalamaktadır. Beklentilerinize ve bütçenize göre en uygun yatırım imkanlarını sunan firma hizmet kalitesi sayesinde büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Bayiler de sürekli desteklenen reklam faaliyetleri aracılığı ile müşteri kitlelerini ve cirolarını artırmaktadırlar. Marka gücü ve güvenilirliği kanıtlanmış bir marka ile kuru temizleme sektörüne girmek girişimcilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yatırım rakamının kısa vadede dönüşünün sağlanabilmesi yatırımcıların markayı tercih etmesinin en büyük nedenleri arasında yer almaktadır. Sürekli gelişen bu pazarda öncü teknolojiler kullanan marka sayesinde gün geçtikçe genişleyen müşteri kitlesine ulaşılabilmektedir. 

Dry Corner Bayilik Destekleri

Dry Corner bayilik alan girişimcilerine doğru lokasyon seçimi ve fizibilite yapılması konusunda yardımcı olmaktadır. İşletmede çalışacak olan personelin işe alınması ve açılış öncesi eğitimlerinin verilmesi marka tarafından gerçekleştirilmektedir. Bilgi ve danışmanlık hizmetleri ile her aşamada bayilerinin yanında olan Dry Corner, genel ve lokal pazarlama desteği de sunmaktadır. 

Dry Corner bayilik almak isteyen girişimcilerin bu aileye katılabilmesi için firmanın internet sitesinden başvuruda bulunması gerekmektedir. Gerekli koşulları sağladığınız takdirde siz de Dry Corner avantajlarından yararlanarak karlı bir işletmeye sahip olabilirsiniz.

Dry Corner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR