Dry Corner

Dry Corner Bayilik Açıklaması

Dry Corner Bayilik

Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Hakkında : 2009 yılında kurulan Dry Corner, İstanbul’da 9 , Adana’da 1 olmak üzere toplam 10 şubesi ile organik kuru temizleme konseptinde sektörde yaptığı teknolojik yatırımlar ile öncülük yapan bir firmadır. Aynı zamanda bir çok mağazamızda terzi ve tadilat hizmeti veren bir firmayız.  

Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Veriyor Japon Bilim ve teknoloji bakanlığından onaylı Green Dry teknolojisinin yarattığı ve sadece firmamız tarafından kullanılan bu sistemde temizleme işlemi sonrası ürünlerin üzerinde insan sağlığına zararlı kimyasal atık kesinlikle kalmamaktadır. Kullandığımız bir diğer teknoloji olan Green Earth ise; ürünler tamamen doğal çözücü olan ham maddesi kum olan silikon ile temizlenmektedir. Bu teknoloji dünyada kullanılan en son teknoloji olup, çevre ve insan sağlığına duyarlıdır.

İlk mağazamızı açtığımızda amacımız en kaliteli, en sağlıklı, ve en iyi hizmeti sunmaktı. Kısa zaman içerisinde toplam 9 mağazamız ile bu amaca ulaştık. Bunu başarırken en büyük güvencemiz eğitimli ve uzman kadromuz ile kullanılan gelişmiş temizleme ve ütü parkurudur. Kullandığımız Green Dry teknolojisi ile insan sağlığına duyarlı organik kuru temizlemeyi hizmetinize sunmaktan büyük onur duyuyoruz.

Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Başvurusu

Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci veya yatırımcılar konu ile alakalı; Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik, Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Şartları, Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Maliyeti ve Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Başvurusu için aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Dry Corner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR