1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Dry Clean Express

Dry Clean Express

Kuru temizleme sektörünün öncülerinden olan Dry Clean Express markayı daha üst seviyelere taşıyabilmek için bayilik sisteminden yararlanıyor.

Hizmet Sektörü

500000 ₺

Dry Clean Express Bayilik

Dry Clean Express kuru temizleme sektörüne yeni bir anlayış getirmiş olup Türkiye’nin 1 numaralı kuru temizleme uzmanı olmanın haklı gururunu yaşıyor. Markamızı daha üst seviyelere taşımak ve dünya pazarında da belirli bir yer edinebilmek için şube ağımızı ülkemiz genelinde genişletmeyi hedefliyoruz. Hizmet standartlarımızı ve altyapımızı sürekli olarak geliştiriyor, sektörümüzle bağlantılı ve gelişmeye açık olan sektörlerdeki yatırımlarımıza da devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızın yanı sıra çalışanlarımıza karşı da dürüst ve şeffaf bir politika izliyoruz. Her zaman için yaptığımız çalışmalarda hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için en iyi sonuçları almaya odaklanıyoruz.  İlk olarak kurumsal müşterilerin tekstil temizleme işlerini gerçekleştiren markamız 2006 yılında kuru temizleme sektöründe bireysel müşterilerimize de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa sürede sektördeki ihtiyacı karşılamaya başlamış olan markamızın büyümesi yeni şubelerimizin açılışı ile de bir ivme yakalamıştır.

Dry Clean Express Bayilik Şartları

Dry Clean Express bayilik alacak girişimcilerimizin markamız değerlerine uyumlu, sürekli geliştirdiğimiz hizmetlerimize uyum sağlayabilecek özellikte, insan yönetiminde ve finansal yönetimde deneyimli kişiler olmasını tercih ediyoruz. Dry Clean Express bayilik almak için gereken yatırım bedeli 80.000 EUR civarında olmakla birlikte belirli etkenlere göre değşiklik gösterebiliyor. Bu nedenle markamızın bayilerinden biri olmak isteyen girişimcilerimizin güncel yatırım bedellerini öğrenebilmek için markamız yetkilileri ile iletişim kurmasını öneriyoruz. 

Açılacak işletmelerimizin işlek caddeler üzerinde ya da yoğun alışveriş merkezlerinde konumlandırılmalarını ve ortalama 50 – 60 metrekare büyüklüğünde olmasını istiyoruz. Dry Clean Express bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik başvurusunda bulunduktan sonra kendilerini ön görüşmeye davet ediyoruz. Ön görüşmenin ve değerlendirme sürecinin olumlu olması durumunda bölge tahsisini yapıyor ve uygun dükkan arayışına başlıyoruz. Ardından bayilik sözleşmemizi imzalıyor, işletmenin kurulumu ve personelin eğitimi faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. İşletme eksiksiz hizmet verir hale gelince de mağazamızın açılışını gerçekleştiriyoruz.

 

Dry Clean Express Bayilik Avantajları

Dry Clean Express bayilik alan girişimcilerimiz marka bilinirliği yüksek ve güvenilir bir marka ile iş birliği yapma fırsatını elde etmiş oluyorlar. Ayrıca Dry Clean Express AR-GE departmanı tarafından yapılan çalışmalarımız sayesinde Dry Clean Express bayilik alan girişimcilerimiz için başarı kaçınılmaz bir sonuç haline geliyor. Markamızın kalite ve hizmet standartlarında sürekliliği sağlamak, müşteri memnuniyetsizliği oluşmasının önüne geçebilmek için bayilik alan girişimcilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyor. Teknik servis hizmetlerimizde devamlılık ve her konuda eksiksiz yürütülen danışmanlık hizmetlerimiz bayilerimizin geniş müşteri kitlelerine kaliteli hizmet sağlamasında etkili olan faktörler arasında yer alıyor. Şehir, bölge ve ülke çapında markamız tarafından yürütülen reklam çalışmalarından yararlanan bayilerimiz iş hacimlerini artırarak karlı bir işletme sahibi olabiliyorlar.

Dry Clean Express bayilik alan girişimcilerimiz markamızın kuru temizleme sektöründeki deneyimi ve uzmanlığı sayesinde riskleri azaltılmış güvenli bir işletme ile ticari hayata atılabiliyorlar. Hem müşteri potansiyelimizin büyüklüğü hem de yüksek karlılık oranlarımız sayesinde bayilik alan girişimcilerimiz yatırımlarının kısa sayede geri dönüşünü sağlayabiliyorlar. 

Dry Clean Express Bayilik Destekleri

Dry Clean Express bayilik alan girişimcilerimizin seçtikleri lokasyon ile ilgili fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Açılacak işletmenin markamız konseptine uygun mağaza dekorasyonunun sağlanmasını üstleniyoruz. Ayrıca işletmelerimizin sağlık standartlarına ve Avrupa Kuru Temizlemecilik normlarına uygunluk çalışmalarını yürütüyoruz. İşletmede görev alacak personelin eğitimini uzman ekibimizi aracılığı ile tamamlıyoruz. İşletmelerimiz açıldıktan sonra da hem uluslararası kuru temizleme sektöründeki hem de markamız sistemindeki tüm gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşıldığı seminerler düzenliyoruz. Bölge, şehir ve ülke çapında gerçekleştirdiğimiz reklam ve tanıtım faaliyetleri ile bayilerimizin hizmet verdikleri kitleyi ve karlılıklarını artırmayı hedefliyoruz. Teknik servis hizmetlerinde devamlılık sağlıyor ve bayilerimizin bu sebepten dolayı müşteri memnuniyetsizliği yaşamalarının önüne geçiyoruz. Bayilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda danışmanlık hizmetleri veriyor; ayrıca işletme eğitimi ve sarf malzeme temini konularında da kendilerine büyük avantajlar sağlıyoruz. 

  1. Kuru Temizleme

Dry Clean Express Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Dry Clean Express Şartlar & Koşullar

  • İşinin başında durabilmek
  • İnsan ilişkileri ve iletişim yönü kuvvetli olmak
  • Yeniliklere açık olmak
  • Gerekli ekonomik güce sahip olmak
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olmak

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör