1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. DOVİ OFİS

DOVİ OFİS

DOVİ OFİS bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, DOVİ OFİS bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

KURUMSAL

1985 yılında mobilya dekorasyon işiyle yola çıkan Dovi, bugün pek çok insanın tercih ettiği ofis mobilya sistemlerini tasarlıyor ve üretiyor.

Herkesin kendisinden bir şeyler bulabildiği özgün, sade ve şık tasarımları size farklı seçenekler sunarak çalışma ortamlarınızı daha keyifli hale getiriyor. Gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her yeni gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırmak ve sizlere kusursuz hizmeti sunabilmek için yıllardır kendimizi yeniliyoruz. Dovi Ofis Mobilyaları olarak Merzifon / AMASYA Organize Sanayi Bölgesinde 40.000m2 alan üzerinde son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde, müşterilerimiz için yüzlerce farklı tasarımlar üretiyoruz. Temel hedefler ve değerlerimiz doğrultusunda ofis mobilyaları alanında sadece Türkiye’de değil dünyanın değişik ülkelerine ihracat yapmaktayız. Dünyaya açılan bir marka olarak, gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden alarak özverili çalışanlarımız ile  siz değerli müşterilerimizin çalışma mekanlarına  farklı ve özgün tasarımlarımızla değişik trendler sunmaya devam ediyoruz. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olup başarımızın haklı gururunu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Ofis mobilyası alanında kullandığımız hammaddelerimizden birisi olan “E1 kanserojen madde içermeyen suntalem” , uluslararası standartlarına göre Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili ile patentlidir. Ayrıca ISO 9001:2000 ve TSE belgelerimizde mevcuttur. Kaliteden ödün vermeden vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimizi daha yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Kalite Anlayışımız

Dovi, kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün ve yüksek standartta hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren, güvenilirliği her zaman ön planda tutan bir firma olmuştur. Uzun yılların verdiği deneyim ve birikim ile sağlamış olduğumuz gelişmede;  müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir biçimde analiz ederek ve kaliteden vazgeçmeden uygun süreçler kullanmamızın ilerlememizde büyük payı olmuştur.

Uluslararası standartlarda müşteri memnuniyeti ilkesine daima bağlı kalarak, sürekli gelişim ve ileri teknoloji anlayışı ile iç pazarda lider olmaya ve yurtdışında da  rekabet gücüne ulaşmaya,

Çevreye duyarlı olmaya ve hizmet sunduğumuz kuruluşlarda da bu duyarlılığı yaygınlaştırmaya.

Çalışanların memnuniyetine, eğitimine ve takım ruhuna önem veren işletme kültürümüz sayesinde, tüm personelimizin katılımı ve desteği ile yürüteceğimiz  faaliyetler sonucunda ulaştığımız kalite düzeyini daha da ileriye götürmeye, 

Geniş ürün yelpazemiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle bu politika ve değerlerin tamamını uygulayarak sürekli büyümeye ve gelişmeye kararlıyız.

Tasarım Anlayışımız

Dovi, uzmanlaşmış olduğu ofis mobilyası sektöründe, firmalara tasarımın ürüne dönüştürülmesi sürecinin tüm aşamalarında hizmet vererek Türkiye’de bir ilk olmuştur. Ofis ortamları için pratik ve sıra dışı ürünleri geliştirirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder. Değişen ve sürekli yenilenen, trendlere uyum sağlayan, inovatif yapısıyla kullanıcısına hayatı kolaylaştıran ürünler sağlamayı amaçlar. Hayata geçirilebilecek tasarımların üretici ve kullanıcı arasındaki bağı kurduğuna inanan Murat Erciyas, tasarım sürecinin bütüncül bir yaklaşımla ele alınması gerektiğini düşünmektedir. Bu kapsamda, ürünü ortaya çıkarırken estetik, pratik ve dönemin trend çizgilerini göz önünde bulundurmaktadır. Erciyas, ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünde  “Dynamics of Production for Industrial Designers” dersini vermektedir.  Ayrıca “Industrial Design I ve II” stüdyolarına girmektedir.

Başarı İçin Ofis Tasarımına Önem Verin
Özellikle son yıllarda tüm dünyada ofis tasarımının önemi giderek artıyor. Ofisinizde rahatlıkla çalışmanızı sağlayacak tasarımları belirmek ve çalışma alanınıza uygun opsiyonlara sahip olmak şirketiniz için büyük bir avantaj sağlayacaktır.
Ofis dizaynı doğru bir şekilde dekore etmek size ve çalışanlarınıza sağlıklı ve keyifli çalışma ortamı kazandıracaktır. Ofis bugün sadece işlerin yürütüldüğü alanlar değil şirket imajının müşterilere direkt aktarıldığı yerler olarak görülmektedir. Günümüzde özellikle profosyonel çalışan kişiler başarılarına  süreklilik katmak için ofis tasarımına fazlasıyla önem vermeyi tercih etmektedir. Biz doğru ve rahat tasarlanmış ofis ortamlarında çalışanların daha mutlu ve verimli çalıştığını biliyoruz. Doğru tasarımlar, rahat alanlar müşterileriniz için şüphesiz en iyi izlenimi oluşturacaktır.

  1. Ofis Mobilyaları
  2. Mobilya

DOVİ OFİS Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

DOVİ OFİS Şartlar & Koşullar

DOVİ OFİS Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör