Dollar Rent A Car

Dollar Rent A Car Bayilik Fırsatı

Dollar Rent A Car Bayilik Açıklaması

 Dollar Rent a Car Dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarından olan Dollar Car Rental 1965 yılında ABD Los Angeles, California'da kurulmuştur. 

Şu anda 82 ülkede 1300'in üzerinde şube ile faaliyet göstermektedir. Uluslararası alanda Rent A Car firmaları arasında Dünyada 4. sırada yer alan  DOLLAR RENT A CAR firmasının Türkiye de tek yetkili firması olan ANIMTUR Turizm olarak DOLLAR isim hakkını bayilik olarak vermekteyiz. Şu an DOLLAR Rent A Car olarak, İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, Taksim, Kayseri, Sivas, Şanlıurfa, Diyarbakır,Giresun,Trabzon, Mersin ve Erzurum ofislerimizde hizmet vermekteyiz.

Dollar Rent A Car olarak 2013 hedefimiz  ülkemizin tüm şehir ve havalimanlarında bayilikler kanallarıyla hizmet kapsamını genişletmektir. Uluslararası markanın vermiş olduğu güven ile sektörde uzun soluklu çalışmayı hedefleyen vizyon ve misyon sahibi yerel firmalarla irtibatımız devam etmektedir. Eğer sizde Dollar Rent A Car'ın uluslararası gücünden ve deneyiminden faydalanma düşüncesindeyseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Dollar Rent A Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR