Dois Döner

İskenderun'un Lezzetlerini Tüm Türkiye'ye Ulaştırmayı Hedefleyen Firma Bayilik Veren Firmalar Arasında Yer Alıyor.

Dois Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Minimum Şube Açılış Maliyeti : 120.000 - TL Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 250.000 - TL Minimum Nakit İhtiyacı : 120,000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 120.000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 45

Dois Döner Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dois Döner Bayilik Şartları

İşin Başında Bulunabilecek, Tercihen İş Yeri Açmış , Tecrübeye Sahip.

Dois Döner Bayilik Açıklaması

DOİS Döner sahip olduğu sektör tecrübesi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, tecrübesini aktarmak, karlı ve sürdürülebilir iş ortaklığı için kapılarını açıyor. Türkiye’de bir çok ilde kaliteli bayi sayısını artırmak, İskenderun lezzetlerini bütün dünyaya tanıtmak, kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden siz değerli Dois severlere daima en iyisini, kalitelisini, hijyenik olarak sunmaktır. Hedefimiz sadece yerel bir marka olmak değil global bir çizgiye ulaşmaktır. 2007 yılında faaliyetlerine başlayan DOİS hizmet sektörü içinde barındırdığı markalarla kaliteli, lezzetli, doyurucu ürünleri, yöresel baharatları yerinden temini ve kendi üretimi olan lavaş ekmeği ile en uygun fiyatlarla, en doğru şube alt yapısında kurulmuş olup, bugün 22 şubesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Ankara'da 6 şube ve Ankara dışında Erzincan, Ordu, Kırıkkale, Yozgat, Bolu, Çankırı, İstanbul, Manisa, Kastamonu, İzmir, Antalya, Samsun, Nevşehir şubeleri gibi Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstererek yatırımlarına devam etmektedir. DOİS olarak misafirlerimize, lezzet, konsept mekanlar, kalite ve keyifli ürünler sunmayı vaad ediyoruz.

DOİS Hakkında

2007 yılında faliyetlerine başlayan DOİS hizmet sektörü içinde barındırdığı markalarla kaliteli, lezzetli, doyurucu ürünleri, yöresel baharatları yerinden temini ve kendi üretimi olan lavaş ekmeği ile en uygun fiyatlarla, en doğru şube alt yapısında kurulmuş olup, bugün Türkiye çapında 22 şubesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Firmamızın birincil ürünü olan Hatay Usulü Soslu Dürüm'ü lezzete hakim Hatay'lı ustalarımızın dokunuşlarıyla enfes bir keyife dönüştürmekteyiz. Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstererek yatırımlarına devam etmektedir. Güvenli ve kaliteli et ilkesi ışığında tamamen hijyenik ortamlarda bizzat kendi fırınlarımızda üretilen Hatay'ın meşhur katkılı ekmeği olan lavaşı lezzeti sırrımız olan özel sosumuz ve mayonezimizle siz değerli müşterilerimize sunarak yıllarca kendi çizgimizi ve farkındalığımızı korumaya devam etmekteyiz. DOİS olarak misafirlerimize, lezzet, konsept mekanlar, kalite ve keyifli ürünler sunmayı vaad ediyoruz. Tatmak için İskenderun'a kadar gidilen enfes sosu ile beğeni toplamış lezzeti ulusal çerçevede yaygınlaştrmak için tüm Türkiye 'de sizler ile buluşuyoruz.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Fast Food
  • Kuruluş Yılı : 2007
  • Toplam Çalışan Sayısı: 200
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Toplam Şube Sayısı : 25
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 6
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 19
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 15
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 200

Dois Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR