Dod

Dod Bayilik Açıklaması

Dod Bayilik - Dod Yetkili Satıcı Konu ile ilgili kelimeler : Dod yetkili satıcısı nasıl olunur, Dod bayilik, Dod bayi olma şartları, Dod, hakkında kısa açıklamaları içeren yazı. 

Dod Bayilik ve Dod Yetkili Satıcısı Olma Dod Hakkında : 1999 yılında faaliyete geçen ikinci el otomotiv sektörünün ilk ve en büyük kurumsal markası DOD, 2006 yılında başlayan yeniden yapılanma çalışmalarıyla bugün çeşitli illerinde kendi marka standartlarında özel ikinci el showroomları bulunan geniş bir yetkili satıcı ağı ile hizmet vermektedir. İlk olarak 1999 yılında pilot nokta olarak kurulduğu Kartal’da faaliyetlerine başlayan DOD; 2000 yılında Gebze’de toplam 60 bin metrekarelik alana taşınarak faaliyetlerine devam etmiş, 2003 yılında ise VDF Markası’nın bünyesine katılarak büyümesini sürdürmüş ve operasyon merkezini Küçükbakkalköy’e taşımıştır. 2006 yılı başında “Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesine katılan DOD, 2006 Ekim ayında “Avrupa’nın en büyük kapalı ikinci el araç alım satım merkezi” olarak inşa edilen DOD City’yi, İstanbul Esenyurt’ta faaliyete geçirmiştir. Dod Bayilik ve Dod Yetkili Satıcısı Olma

  • 1999 Kartal’da pilot çalışma
  • 2000 Gebze Tesisleri'nde Faaliyete Geçiş
  • 2001 Türkiye'de "İlk Kez İkinci Elde Garanti Uygulaması"
  • 2002 Türkiye'de "İlk Kez Açık Arttırma Uygulaması"
  • 2003 Küçükbakkalköy Tesisi'nde Faaliyete Geçiş
  • 2005 www.dod.com.tr 'de 300.000 Kayıtlı Kullanıcı
  • 2006 Doğuş Otomotiv A.Ş. Bünyesinde Yeniden Yapılanma ve DOD CITY Açılış
  • 2007 Kurumsal Yapılanma ve Konsept Yatırımlar (34 ilde 84 Yetkili Satıcı)

Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD, ikinci el araç alım – satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Her marka, model ve yaşta araç alım satım hizmetleri sunan DOD, ikinci el araçlarda “Garanti” hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla “101 Nokta Kontrolü” ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır. DOD kalitesi ve güvencesiyle araç alıp satabilmek için, 300.000’in üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahip olan www.dod.com.tr web sitesinden yararlanabileceğiniz gibi Türkiye genelinde yaygın DOD yetkili satıcı teşkilatı kanalıyla da istediğiniz aracı güvenle alıp satabilirsiniz. DOD, Avrupa'nın en büyük kapalı 2.el araç alım-satım tesisi DOD City'de, düzenli olarak Açık Artırma etkinlikleri organize etmektedir. Dod bayilik veya Dod yetkili satıcısı olmakisteyen girişimciler aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek.

 

Dod Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR