Divan Mobilya

Divan Mobilya Bayilik Açıklaması

Divan Mobilya Bayilik 1974 yılında Sakarya'da koltuk iskeleti, masa ve sandalye imalatı ile başlayan faaliyetlerimiz tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak ve günümüze uygun ürün çeşitliliği sürekli arttırılarak devam etmektedir. Bunun neticesinde mevcut ürün kategorilerimiz; Kanepe, oturma grubu, salon takımı, baza ve yatak ile modüler mobilya olmak üzere geliştirilmiştir. Son yıllarda üretim alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar neticesinde hem ürün çeşitliliğinde hem de kapasite alanında yüzde 100 artış sağlanmıştır. 

Firmamız TSE ve ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Belgesine sahiptir. Divan Mobilya Bayilik Divan isim ve markası; sektörde sadece kaliteli ürün üretmek değil bunun yanında kaliteli hizmet anlayışı ve gelecek çizgisi ile üretim alanında uzmanlaşan bir anlayışın sonucudur. Yaratıcılık, özgünlük, estetik, teknoloji, yeni trendler, sürekli değişim...

İşte yeni vizyonumuu oluşturan parçalar... Tüm süreçlerde sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talep edilen ürünü sınırlı kaynaklarımızı en karlı şekilde kullanaraki hedeflenen kalitede ve en kısa zamanda hatasız sunmak; Çalışanlarımızı, ortamımızı ve temin ettiğimiz malzememizi sürekli iyileştirerek, tüm kademelerde mükemmele giden, yolda tam katılım sağlamak; Toplam Kaliteye giden süreçte sevgi ve saygıyı temel alarak, dürüst, ciddi, gayretli, çalışkan, takım ruhunu geliştiren firma kültürünü temin etmek esasımızdır. 

Divan Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR