Dinamik Yurtdışı Eğitim

Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik Açıklaması

Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik

Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik Hakkında : Dinamik Yurtdışı Eğitimi, 01.03.2013 tarihinde resmi olarak faaliyete baslamıştır. Öğrenci ve veli memnuniyeti önceliğimizdir. Amacımız öğrencilerimizin yurtdışı eğitim macerasında her adımlarında yanında olmak, gerekli olan bütün evrak trafiğini öğrenci adına yürütmek ve eğitimlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını sağlamaktır. Ana ofisimiz Makedonya’da bulunmaktadır. Deneyimli ve yerel personelimizle ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz. 

Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik ve Bayilik Şartları Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik ve Bayilik Şartları Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik ve Bayilik Şartları Hızlı büyüyen ve her konuda öğrencinin karşılaşacağı sorunlara çözüm bulabilecek başarı ve kapasiteye sahip olmanın verdiği performans ile öğrenci ve velilerin daima güvenlerine ve inançlarına layık olmak üzerine kendisine hedef belirlemiş olan Dinamik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı geldiği noktada sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde eğitim almak isteyen öğrencilerin yanlarında bulunur. 

FİRMA İSMİ:DİNAMİK YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 

BAYİLİK KATEGORİSİ: EĞİTİM 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Dinamik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Şartları

  1. Girişimcilik ruhuna ve başarma hırsına sahip olmak,
  2. Bulunduğunuz ilin ya da ilçenin işlek bir caddesinde ofis imkanınız ya da hazır ofisinizde bölüm ayırabilme imkanınız var ise,
  3. Ofis ekipmanlarına sahipseniz (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, sabit telefon, bilgisayar, internet),
  4. Aktif olarak eğitim danışmanlığı yapıyor olanlar ve ülke ağını genişletmek isteyenler

Ayrıca Dinamik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın verdiği bayilik destekleri ise EĞİTİM DESTEĞİ ve BÖLGE KORUMASI destekleridir.

 

Dinamik Yurtdışı Eğitim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR