1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Dilim Börek

Dilim Börek

Müşteri memnuniyetinde kusursuzluğu yakalamak bunun için de en kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmak için aralıksız çalışan Dilim Börek bayilikler vermeye devam etmektedir.

Gıda

500000 ₺

Dilim Börek Bayilik

Dilim Börek kuruluşundan bu yana üretim kalitesini her geçen gün artırmakta ve en doğal malzemelerden hazırlanan ürünleri ile müşterilerine sağlığı, kaliteyi ve lezzeti aynı anda sunabilmenin gururunu yaşamaktadır. Markasını sürekli olarak yenilemeyi ve kalitesini artırmayı hedefleyen Dilim Börek gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında yatırımcılarına en avantajlı koşulları sunan markalardan biri yer almaktadır. Ücretsiz adrese teslim hizmeti de bulunan Dilim Börek AR-GE çalışmaları ve yenilikçi bakış açısı ile dünya trendlerini yakından izleyen bir kurum kültürünü barındırmakta ve sektörün ileri gelen markalarından biri olarak anılmaktadır.

Dilim Börek Bayilik Şartları

Dilim Börek bayilik almak isteyen girişimciler marka yetkililerinden telefonla ya da mail aracılığı ile bilgi alabilmektedirler. Bayilik almak isteyen girişimciler markanın başvuru formunu doldurduktan sonra, ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan adaylar ön görüşme için davet edilmektedir. Dilim Börek bayilik vereceği girişimcilerin girişimci ruha sahip, işinin başında bizzat durabilecek, geleneksel değerlere önem veren aynı zamanda markaya da değer katacak kişiler olmasını istemektedir. 

Dilim Börek bayilik almak isteyen girişimciler kendilerinin belirlediği ya da marka tarafından önerilen bir lokasyonda işletmelerini açabilmektedirler. Girişimcinin belirlediği lokasyonda açılacak işletmeler için şirket yetkilileri tarafından lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetlenmesi ve uygunluk verilmesi koşulu aranmaktadır. 

Dilim Börek bayilik alacak girişimcileri ile 5 yıllık franchising sözleşmesi imzalamakta, işletmenin inşaat sürecinin tamamlanması ise yaklaşık 45 gün sürmektedir. Dilim Börek bayilik almak için gereken yatırım maliyetinin 300.000 TL civarında olduğuna dair bilgiler bulunmakla birlikte, kesin bilgiler marka yetkilileri ile yapılacak olan görüşmeler sonucunda elde edilebilmektedir.

Dilim Börek bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak bayilik yolundaki ilk adımlarını atabilmektedirler.

Dilim Börek Bayilik Avantajları

Dilim Börek bayilik alan girişimciler markanın ulusal ve uluslararası standartlardaki kalite çemberinde yer almakta olup yüksek marka bilinirliğinin avantajlarından da yararlanabilmektedirler. Başarısı kanıtlanmış işletme prosedürlerine sahip bulunan Dilim Börek teknik imkanlarını ve standartlarını devamlı genişletmekte olup, markadan bayilik alan girişimciler de marka ile birlikte büyüme kaydedebilmektedirler. Dilim Börek yatırımcılarını maliyetlerinin düşürülmesi, kalite standartlarının korunması, müşteri güveninin ve bağlılığının artırılması konularında sürekli olarak desteklemektedir. Markadan bayilik alan girişimciler satışlarını artırmaya yönelik stratejileri öğrenmek, uygulamak ve operasyonlarını en doğru şekilde yönetebilmek için Dilim Börek AR-GE faaliyetlerinden yararlanabilmektedirler. Böylece girişimciler sektörel risklerini de en aza indirebilmektedirler.

Dilim Börek uzman ekibi bayilik alacak olan girişimcilere yer seçimi konusunda destek sağlamaktadırlar. Doğru lokasyon seçimi için gerekli fizibilite çalışmaları marka tarafından yapılmakta olup, bayilik alan girişimciye tahsis edilecek olan bölgeler birkaç mahalleyi kapsayan ve en az yüz bin nüfusa sahip noktalar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Markanın merkezi reklam faaliyetleri güncel olarak sürdürülmekte, müşteriler ile olan iletişim ulusal reklam çalışmaları aracılığı ile  yürütülmekte ve bu çalışmalardan bayiler de yararlanabilmektedir.

Dilim Börek Bayilik Destekleri

Dilim Börek bayilik alan girişimcilere eğitim, lokasyon tespiti, denetim, merkezi üretim, mimari proje, teknik dizayn, bölge koruması, franchise kitabı, ulusal reklam, personel, ürün geliştirme, pazarlama ve satış stratejileri alanlarında destekler sağlamaktadır. 

  1. Enerji İçecekleri
  2. Sıvı Yağ
  3. Baharat

Dilim Börek Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Dilim Börek Şartlar & Koşullar

Dilim Börek Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör