Dialog Kurumsal

Dialog Kurumsal Bayilik Açıklaması

Dialog Kurumsal Danışmanlık Bayilik

Dialog Kurumsal Danışmanlık Bayilik Hakkında : 5 gayrimenkul profesyonelinin bir araya gelmesi ile kurulan, alt yapısı kuvvetli, bayi ihtiyaçlarını bilen sadece İzmir'de büyüyecek olan yeni bir firma. Dialog Kurumsal Danışmanlık, kurumsal firmaların Ege bölgesinde yaşayabilecekleri bütün “expansion” (Kiralama ve Geliştirme) problemlerine, şirket hedeflerine paralel çözüm bulmaya hazırdır. Şirketimiz, Ticari Lokasyon, Geliştirme, Kiralama ve Satış sektöründe 15 yıllık profesyonel tecrübe sahibi 5 ortak ile hayat bulmuştur.  

Dialog Kurumsal Danışmanlık Bayilik ve Bayilik Şartları Bununla beraber hedeflerini özellikle Franchise büyüme modeli ile gerçekleştirmek ve markasının gücünü artırmak isteyen şirketlerin Franchise yapılandırmasının her aşamasında aşağıdaki detaylar paralelinde çözüm ortağı olmaya çalışacağız;

*Konsept ve strateji kuruluşu (Markalaşma, Kurumsal kimlik, Pazar analizi)

*Alt Yapı Kuruluşu (Yasal süreçler ve Operasyonel standartlar)

*Franchise Geliştirme (Lokasyon, Büyüme planı, Franchisee Bulma ve Seçme )

*Franchise Operasyon Yönetimi (Operasyon/Ürün/Hizmet denetimi, Takip, KPI Ölçümleri) Bunlara paralel olarak, şirket olarak özellikle lokasyon konusunda yaşanan sıkıntıların profesyonel olarak çözümünde gayrimenkul sektöründeki gelişmelerin önem kazanması nedeniyle ERA Türkiye ile İzmir de çözüm ortaklığına gitmiştir.

Era Türkiye 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.

Bu iki Tecrübenin DİALOG Kurumsal danışmanlık çatısı altında bir araya gelmesi ile Organize ve Kurumsal Firmaların Kiralama ve Geliştirme arayışlarına Ege Bölgesinde profesyonel bir destek oluşmuş oldu. 

FİRMA İSMİ: Dialog Kurumsal Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

BAYİLİK KATEGORİSİ: Emlak / Gayrimenkul 

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 18

Dialog Kurumsal Danışmanlık Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 40.000$ sisteme giriş bedeli ödenerek bayi olunur. 15000 TL sermayesi olan herkes bir ofis açabilir. Yıllık maliyeti 3500 TL üzerinde olan tüm web üyelikleri, eğitim ve eleman desteği sağlanır. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Dialog Kurumsal Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR