Detai̇ls Accessori̇es

DETAİLS ACCESSORİES Bayilik Açıklaması

Bovizza Franchising tarafından Türkiye’ye getirilen Portekizli aksesuar ve çanta markası Details Türkiye, Avrupa ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren bir perakende operasyon firması olan Bovizza Franchising, bünyesine yeni kattığı Details Accessories markasını bayiliklerle büyütmeye devam ediyor. Sonbahar sezonu açılışları yeni mağazalar ile birlikte İzmir, Bodrum , Bursa, Adana, Antalya ve Ankara’da önde gelen avm ve caddelerde yapılıyor. Mağaza büyüklüğü 40-80 m2 arasında olan markanın 2014 sonuna kadar ise 3 yeni mağaza açma hedefi bulunuyor.

DETAİLS ACCESSORİES ANKARA’DA AÇILIYOR

Türkiye’de ve Güney Amerika’da Details Accessories markasını büyütmeye başlayan Bovizza Franchising , Ankara’nın önde gelen alışveriş merkezlerinden Antares AVM’de 45 metrekare büyüklüğündeki Details franchise mağazasının dekorasyon çalışmalarına başlandı.

Bovizza’nın Türkiye Yöneticilerinden Adil Yıldırım , konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ; “Details Accessories markasını franchise mağazalar ile ülkemizin çeşitli bölgelerinde yayma hedefimize Ankara’daki mağazamız ile devam ediyoruz. Markamız ile birlikte yürümek isteyen yatırımcılara çok çeşitli destekler veriyoruz. Başkentte hedef müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunmaya hazırız” dedi. Details Accessories bin 500 parça çanta ve cüzdan modeli , ayrıca üç bin 500 parça aksesuar modelleri ile oldukça zengin bir koleksiyon sunuyor. Markanın koleksiyonunda yer alan şık ve kullanışlı ürünler, tasarımlarının yanı sıra cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Bovizza Franchising hakkında

Bovizza Franchising yabancı markaların Türkiye ve Güney Amerika’daki A dan Z ye tüm franchising operasyonlarını planlayarak hayata geçiriyor. Her şeyi kendi yapısı içerisinde gerçekleştiriyor. İtalyan- Portekiz-Türk ortaklık yapısı sayesinde Türk markalarının da yurtdışındaki bayilik operasyonunu planlayarak hayata geçiriyorlar. Avrupa ülkelerindeki deneyimlerinin yanı sıra Ağustos 2012’de Brezilya’nın Sao Paolo şehrinde ofis açtılar. Bu ofis vasıtasıyla, Güney Amerika gibi önemli ve inanılmaz büyük bir pazarda çalışmalara başladılar. Bovizza halen altı tanesi hazır-giyim, bir tanesi aksesuar, bir tanesi de kozmetik markası olan 8 yabancı markayla Türkiye pazarında perakende çalışmalarını sürdürüyor.

DETAİLS ACCESSORİES Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR