Daphnelife Zeytincilik

Daphne Zeyti̇nyaği Zeyti̇nci̇li̇k San.ve Ti̇c.ltd. Şti̇.

Daphnelife Zeytincilik Bayilik Destekleri 1/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Daphnelife Zeytincilik Bayilik Şartları

Şirketimiz Satış İlk Etapta Noktaları Oluşturarak Marka Bilinirliğini ön Plana çıkarıp Daha çok Kesime Ulaşmayı Hedeflemektedir.

Daphnelife Zeytincilik Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Bir varmış bir yokmuş. Hikaye Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk şehri olan, kalkınmanın lokomotifi, enerji kaynaklarıyla ülkenin gözbebeği, demir-çelik fabrikaları ile ağır sanayi hamleleri yapılan; yorgun tren raylarıyla kömürü ülke çapına ulaştıran Karadeniz’in siyah incisi Zonguldak’ta başlamış.
 

Karaelmas diyarı olarak bilinen şehirde, madencilik ve sanayileşme nedeniyle ülkenin birçok farklı şehrinden göç almış.  Üç arkadaşın yolları da bu göç dalgası vesilesiyle kesişmiş. Büyükleri o dalgayla Trabzon’dan gelip Zonguldak’a yerleşmişler.

Üç arkadaş farklı kurumlarda finans sektöründe çalışmaya başlamış, yıllar sonra aynı işyerinde yan yana çalışma ve birbirlerini tanıma fırsatı bulmuşlar. Bankacılık hayatları boyunca yaptıkları birçok proje ile üretime ve istihdama katkı sağlamışlar.

Yıllarca bankacılık alanında faaliyet gösteren arkadaşlar, bir yandan kendi aralarında sürekli üretim faaliyeti içinde olmaları gerektiğini konuşurlarmış. Üretim aynı zamanda doğayla iç içe olmalıymış ve insanı mutlu etmeliymiş. İçinde ağaç da olmalı, güneş de olmalı ve deniz de olmalıymış. Bunun için gönüllerinde ayrı bir yeri olan Kazdağları’nda karar kılmışlar.

Hem kendilerini hem de ürünleriyle dostlarını mutlu edecek, işten ziyade bir yaşam biçimi peşinde hayallerini gerçekleştirecek, doğayla iç içe daha mutlu, daha huzurlu bir yaşam sürmek için bankacılık kariyerlerine son vermişler. Bu son aslında yeni bir heyecanın başlangıcı olmuş. Ve Defne’nin hayatı başlamış.

 

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: ZEYTİNYAĞI,ZEYTİN,SABUN,KURU ÜZÜM ,ZEYTİN ÇİÇEĞİ KOLONYA
  • Kuruluş Yılı : 2017
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 1
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 20
  • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Daha çok Butik ürünler satışı gerçekleştiren mini ve orta ölçekli marketler , şarküteriler , kahvaltı dükkanları

Daphnelife Zeytincilik Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR