1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Pastane, Tatli ve Dondurma
 3. Dalgaç Künefe

Dalgaç Künefe

Dalgaç Künefe bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Dalgaç Künefe bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Pastane, Tatli ve Dondurma

Hakkımızda

Değerli Ziyaretçilerimiz

Dalgaç Kardeşler 1949 yılında dedemiz ŞAKİR DALGAÇ tarafından şuan faaliyette olan merkez şubemizde künefe ve kadayıf imalatıyla faaliyetine başlamıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle babamız ŞEKİP DALGAÇ tarafından bizlere,yani babadan oğla,aynı zamanda dededen toruna miras olarak bırakılmıştır.

İlerleyen yıllarda müşterilerimizin ve halkımızın gösterdiği ilgi,istek ve memnuniyetle işyerimizi dahada büyüterek künefe ,taş kadayıf, dondurulmuş künefe,böreklik yufka,baklavalık yufka,mantı,börek çeşitleri ile şuanda 1 merkez 1 şube ve fabrikamızla gıda limited şirketi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Dürüstlükle ve titizlikle devam ettirdiğimiz aile bağlarının çok güçlü olduğu şirketimizin yönetim kurulu başkanı OSMAN DALGAÇ olup ABDULLAH ve UĞUR DALGAÇ kardeşler olarak hizmetinizdeyiz.

Dalgaç Kardeşler fabrikamız çalışanları kendi aile fertlerimiz olup işinde iddaalı uzman deneyimli ve tamamen dezenfekte olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedirler.Son derece hijyenik ortamda üretilen ürünlerimiz soğuk zincir kırılmadan soğuk hava deposu,-18 derecede soğutulan araçlarla tüketicimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uzun süredir almış olduğumuz ISO9001:2000,HACCP,Tarım Bakanlığı Onayları ve DALGAÇ Marka Tescili ile bu tatlıların ve unlu mamüllerimizin temiz,dürüst,ciddi,kaliteden ödün vermeden bu ürünlerin profesyonel üreticisi konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

Tatlı ve unlu mamüller imalatı, servis sunumu ,toptan ve parekende satışı ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve beklentilerinizin her zaman dahada üzerinde kaliteli ve hijyenik ürünler üretmektir.

Bunun yanında gıda güvenliği yönetim sistemimizi hiçbir şekilde titizlikten ödün vermeden uygulayıp sürekli geliştirmek, çalışanlarımıza sürekli eğitim programlar düzenleyip, katılımlarını arttırarak yaptıkları işi en yüksek verimle yapmalarını sağlamaktır.

Tatlılarımızın tanıtılmasında her zaman ve her yerde yeni kapılar açıyoruz. Şehrimize gelip künefemizin tadına yerinde bakamayan sevgili ziyaretçilerimize ise internet ve telefon aracılığıyla yaptığımız satışlarla Türkiye ve dünyanın her yerine Dalgaç Kardeşler farkıyla ulaşmaya çalışmaktır.

Siz değerli tüketicilerimize ulaşmanın bir başka yolu olan hazır ürün satışı yapan Marketlere,restaurantlara otellere ve gıda satışı yapan bayilerimize toptan ve parekende olarak ürün dağıtımı ile işbirliği yaparak daha geniş bir ağ kurup Türkiye ve dünyanın her yerine ürünlerimizi ulaştırmayı başarmaktır…

Misyonumuz

Tarihimizin önemli yerlerine damga vurmuş olan şehrimiz Antakya’mızın yöresel ve geleneksel tatlıları olan künefe ve kadayıfı öncelikle tüm Türkiye’ye ve tüm dünyaya tanıtabilmek için günümüz teknolojisine uygun olarak hijyen ve kaliteden kesinlikle ödün vermeden uzun süre muhafaza edilebilecek şekle getirip dondurulmuş peynirli künefe ve fıstıklı kadayıf olarak tüm dünyaya yani damak zevklerinize ulaşmaya devam etmektir.

Antakya’mızın vazgeçilmez yöresel tatlıları olan Künefe ve Kadayıfı ve yöresel yemeklerimizde kullanılan Yufka, Mantı, Börek Çeşitlerinin bir yaşam zevki ve biçimi haline gelmesinde sektörümüzde dürüstlüğümüz, ustalığımız, çevikliğimiz, uzmanlığımız, etkinliğimiz, firma kariyerimiz ve verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırarak yükselmektir.

Dalgaç Kardeşler kalitesiyle Türkiye ve dünyanın her yerinde yaşayan insanlarımıza Antakya’nın meşhur tatlısı Künefe ve Kadayıf’ı adına yaraşır biçimde siz ziyaretçilerimizin damak tadıyla tanıştırmaktır.Yöresel yemeklerimizde kullandığımız unlu mamüllerimiz olan Yufka,Mantı ve Börek çeşitleri ile sizlerin damak lezzetinize en kaliteli ölçüde cevap vermektir..

Ayrıca sadece Hatay ve çevresinde ikamet edenlere değil tarihi şehrimizi ziyarete gelen misafirlerimize yöresel tatlılarımız olan künefe ve kadayıfı sevdirip, seçkin bir hediye olarak beraberlerinde götürerek sınırlarımızı aşıp Türkiye ve dünyanın her yerine yayılmasına yardımcı oluyoruz.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA,PASTANE
 • Kuruluş Yılı : 1949
 • Toplam Çalışan Sayısı: 10
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 2
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 81
 1. Tatlı
 2. Dondurulmuş Gıda

Dalgaç Künefe Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Dalgaç Künefe Şartlar & Koşullar

Dalgaç Künefe Fotoğraflar

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör