Dağdelen Doğal Mineralli Su

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Açıklaması

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Hakkında Açıklama : Dağdelen, 1993 yılında kurulmuş, İstanbul ve Trakya bölgesinde bayilik ağı bulunan, ambalajlı su üretimi yapan bir firmadır. 140’ı aşkın bayisiyle birlikte, ambalajlı su üretimi yapmaktadır. 2013 yılına kadar 19 litre polikarbonat damacana su üretimi yapan Dağdelen, 2013 yılında ürün skalasına 5, 8 ve 15 litrelik cam damacanaları da katarak, nihai tüketicilere farklı bir alternatifler sunmuştur. 

 Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Veriyor Sektördeki ilk Doğal Mineralli Su ruhsatını alan firmalardan biri olan Dağdelen, bayilerinin yanında kendi bünyesinde satışını gerçekleştirdiği kurumsal müşterilerine de damacana su hizmeti vermektedir. Dağdelen, hizmet sunduğu bölgelerde, ufak bir yatırımla bayilikler vermektedir:

Dağdelen Bayilik Sistemi, Abonelik Sistemiyle Çalışır Personel Haracamaları ve Sabit Giderler Gerektirmez Yüksek Kâr Marjı Sağlar Geliri Tamamen Nakit ve Peşindir Uzun Süreli Ve İstikrarlıdır Krizlerden Etkilenmez.

Dünyamızda ve ülkemizde son elli yılda hızla gelişen sanayileşme, geleneksel tarımdan çeşitli kimyasalların kullanıldığı modern tarıma geçiş, kırsaldan kente yaşanan büyük göç hareketleri ve hızlı kentleşmeler çeşitli çevre sorunlarını beraberinde getirmiş ve bu sorunlar nedeniyle şehirlerin içme ve kullanma sularının temin edildiği havzalardaki su kaynakları giderek azalma ve içilebilirlik vasıflarını yitirme sürecine girmiştir. 1993-1994 yıllarında Marmara Bölgemizde büyük bir kuraklıkla birlikte su kıtlığı yaşanmış, özellikle istanbul'da bu dönemde musluklardan içilebilir nitelikte su temin edilememiş ve bu durum toplum sağlığımızı tehdit eder boyutlara ulaşmıştır. Böyle bir dönemde halkımızın sağlıklı ve kaliteli ambalajlı suya olan ihtiyacının önemini tespit eden kurucularımız Dağdelen Doğal Mineralli Su işletmesini kurmaya karar vermişler ve bu konuda üstün vasıflı bir su kaynağına ulaşmak için derinlemesine bir kaynak araştırma çalışmalarını başlatmışlardır.

Bu çerçevede Marmara bölgesi ve çevresindeki dağlık ve ormanlık alanlarda keşiflere başlanmış, bu bölgelerdeki kasaba ve köylerde yaşayan insanlarla görüşmeler yapılarak araştırmalar derinleştirilmiştir.

Bu keşif faaliyetleri esnasında Istranca Ormanları bölgesinin meşhur ve şifalarıyla ünlü su kaynaklarından ve bölgenin el değmemiş bakir doğasından çok etkilenen kurucularımız, bölgenin yaşlı insanları ve ormanları en iyi bilen avcıların yönlendirmelerini de dikkate alarak uzun bir arama ve inceleme süreci sonunda bugün ki Dağdelen su kaynağına ulaşmışlardır. Ülkemizin kuzey batısında yer alan Istranca Dağları’nda bulunan Dağdelen Su Kaynağını işletmek üzere, 1993 yılı eylül ayında, şirketimiz İSDAŞ San. Tic. A.Ş.' nin iştiraki olarak, Dağdelen Doğal Mineralli Su üretim tesislerinin kurulumuna başlanılmış ve 1994 yılı temmuz ayında faaliyete geçilmiştir. Dağdelen, kurulduğu tarihten günümüze kadar dünyada gelişen teknolojileri de yakından izleyerek ve yatırımlarını aralıksız sürdürerek bugünkü modern yapısını oluşturmuş, sektördeki güçlü ve saygın konumuna ulaşmıştır.

Firma ismi: Dağdelen Doğal Mineralli Su 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 140

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Ürünleri

  • 19 Litre Geri Dönüşümlü Damacana
  • 15 Litre Cam Damacana
  • 8 Litre Cam Damacana
  • 5 Litre Cam Damacana

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İstanbul ve Trakya'nın Muhtelif Bölgelerinde Olmak Panelvan Araç Sahibi Olmak Vergi Mükellefiyeti Küçük Bir Yatırım.

 

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR