Cuzine Mutfak

Cuzine Mutfak Bayilik Açıklaması

Cuzine Mutfak ve Banyo Bayilik

Cuzine Mutfak ve Banyo Bayilik Hakkında : Temel olarak mutfak ve banyosektöründe faaliyet gösteren CUZİNE yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarında çağdaş çizgileri kullanmaktadır. Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla zaman geçirilen alanlara dönüşmekte ve kullanıcı profilinin de mutfak alanlarından beklentisi bu yönde artmaktadır.

 Cuzine Mutfak ve Banyo Mobilyaları Bayilik CUZİNE, tasarımlarında mutfakların kullanıcıyla kurduğu ilişki sadece fonksiyonel temelde değil, aynı zamanda duygusal yönüyle de bir bağ kurmaya dikkat etmektedir. CUZİNE amaç olarak kaliteyi sürekli arttırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerini anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur. 

Cuzine Mutfak ve Banyo Mobilyaları Bayilik Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir. Geniş bir perspektiften bakan CUZİNE kendisine hedef olarak gerek ulusal düzeyde gerekse uluslararası alanda trend belirleyici bir mutfak üreticisi olarak belirlemiştir ve bunun için durmadan daha çok çalışmakta, daha çok araştırmakta ve daha çok üretmektedir.

Cuzine Mutfak ve Banyo Mobilyaları Bayilik Bilgileri

FİRMA İSMİ: CUZİNE 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Mutfak ve Banyo Mobilyası 

KURULUŞ YILI: 2000 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 15 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:Bu Konu yüz yüze konuşulacak 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ

 

 

Cuzine Mutfak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR