Creppi Crepes &Amp; Pancakes

Creppi Crepes & Pancakes Bayilik Açıklaması

Creppi Crepes & Pancakes Bayilik

Creppi Crepes & Pancakes Bayilik Hakkında : Creppi Crepes & Pancakes Birçok ülkede sevilerek tüketilen ama Türkiye’de çok fazla bilinmeyen tatlı, tuzlu günün her saati yenilen Krepleri, Pancakeleri ve yanında kaliteli çay ve kahveleri ile kendine has fabrikasyonlaşmışlıktan uzak bir ortamda tüketilmesini sağlar.

Creppi Crepes & Pancakes Bayilik Amacımız size parmaklarınızı yedirtmek değil sadece şehirdeki en leziz ev ve el yapımı pancake'lerimizi sizinle paylaşmaktır. Geleneksel Amerikan pancake tarifin Türk kahvaltı kültürünün zenginliğiyle harmanlayıp sofralarınıza getiriyoruz. 

Firma ismi: Creppi Crepes & Pancakes 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Personel

Creppi Crepes & Pancakes Bayilik Şartları ve Destekleri

 Creppi Crepes & Pancakes Bayilik ve Bayilik Şartları 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Stand Konsept 5-9 m2 AVM standart işyeri 50-100 m2 

BAYİLİK DESTEKLERİ: Eğitim desteği, pazarlama desteği, bölge koruması, personel desteği, yer seçimi, reklam destegi.. Stand Tipi: 2 Adet Krep Kızartıcı 1 Adet Çiçek desenli Waffle Pişirici Dondurma Dolabı 8 Adet Küvet 1 Adet Salep Makinası Küvet Soğutucu Ekstra Meyve soğutucu Dolap 8 Adet Bar Taburesi Üst kısım Ahşap Alt taraf tamamı 1 nci Sınıf Krom Malzeme Tabela Led ve pleksi cam Genel Alan 9 m2 Çalışma alanı 3 m2 Personel ekipman ve kıyafet Amblemli Kreplerde kullanılan malzemeler: Meyveli Topicler Meyve( Çilek, Kivi, Muz, Ananas, Hindistan Cevizi ) İçindekiler Nutella Marka kullanım şart.

Hamuru 1100gr Buğday unu, 2 Litre Süt,12 adet Yumurta, Vanilya Tozu, Kabartma Tozu (3Kg krep hamuru için) Markanın sunduğu Hizmet Kese kağıdı Amblemli Islak Mendil Amblemli Dış Sipariş Ambalajları Amblemli Personel Giyim Stant ve Ekipman Reklam Personel Eğitimi Malzeme temini Stand Denetimi 

Creppi Franchise sağladığı avantajlardan bazıları;

1. İsim hakkı franchise bedelinde size avantaj sağlıyoruz.

2. Açılacak yerin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığından ücret talep etmiyoruz.

3. Yer tespiti ve marka anlaşmamızı sağladığımızda inşaat aşaması dahil konseptin anahtar teslimine kadar bizzat kendi ekibimiz ilgileniyor. Size işleyen bir CREPEPİ teslim ediyoruz.

4. Sizinle tüm aşamaları mevcut konseptimize uygun olarak açık maliyet ve şeffaf olarak paylaşıyoruz. Sizin için en avantajlı olanı uyguluyoruz. 5. Kurulan konseptin tüm mevcut menü oluşumu ve eğitimlerini, personel seçimi ve eğitimlerini ve açılıştan sonra en az 3 günlük işletmeciliğini bizzat kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

6. Tüm ürün tedariklerinizi merkezimizden düzenli olarak gönderiyor bu konuda sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. (ör. Topic ürünleri, logolu porselenler, logolu kıyafetler, logolu servis kağıtları, logolu peçeteler, şekerler, vs.)

7. Size, hazır işleyen bir şubeyi, sizin adınıza kurup, size eksiksiz teslim ediyoruz.

8. Düzenli olarak ve gerektiğinde şubeyi ve işletmeciliğini sizin adınıza denetleyerek markanın standartlarının her şubesinde aynı olmasını sağlıyoruz.

9. Öncelikle bulunduğunuz ildeki başka bir CREPPİ açma hakkını, eğer bu konuda bir düşünceniz ve markanın hızlı büyümesi adına bir projeniz var ise öncelikle size veriyoruz.

 

Creppi Crepes & Pancakes Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR