1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Coldwell Banker

Coldwell Banker

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker Türkiye’deki hizmet ağını yaygınlaştırıyor.

Hizmet Sektörü

Coldwell Banker Bayilik

Coldwell Banker olarak yüz yıldan fazladır müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını üst düzey memnuniyet sağlayarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Dünyada gayrimenkul sektörünün alım  - satım dinamiklerini değiştirdiği ve sektörün en güvenilir markası olduğu kabul edilen markamız Türkiye’de faaliyetlerine başladığından beri ülkemiz gayrimenkul sektörüne de yön veriyor. Gayrimenkul sektöründe bayilik almak ve girişimci ruhunu profesyonellikle birleştirmek isteyen yatırımcı adaylarımıza karlı iş fırsatları sunuyor, bayilerimiz ile birlikte yürüttüğümüz ortak çalışma sonucunda sektördeki pazar payımızı hızla artırıyoruz.

Coldwell Banker Bayilik Şartları

Coldwell Banker bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın web sitesinde yer alan formu doldurarak bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Bayilerimizi seçerken hizmet verecekleri bölgenin profiline uygun kişiler olmalarına, ticari sicillerinin temiz olmasına, bilgisayarı ve interneti aktif olarak kullanabilmelerine dikkat ediyoruz.

İşletmelerimizin en az 150 metrekare alana sahip olmasını ve işlek ana caddelerde bulunmasını istiyoruz.  Coldwell Banker  bayllik alan girişimcilerimizin işletmelerini açacakları lokasyonları markamız merkezi ile birlikte kararlaştırmalarını talep ediyoruz. Ofislerimizin kolay ulaşılabilecek bir konumda olmasını ve markamızın kurumsal kimlik standartlarına uygun olacak şekilde dekore edilmesini girişimcilerimizden bekliyoruz.

Markamızın yatırım bedeli lokasyona, seçilen işletmeye ve bazı faktörlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle güncel bilgileri edinmek isteyen yatırımcı adaylarımızın marka yetkililerimiz ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. Coldwell Banker bayilik alan girişimcilerimizden % 6 oranında royalty bedeli ile % 3 oranında reklam katılım payı tahsil ediyoruz. 

Coldwell Banker Bayilik Avantajları

Coldwell Banker bayilik sistemimizi, bayilerimizin ve gayrimenkul danışmanlarımızın, gayrimenkul sektöründe en fazla kazanan ve en uzun süre çalışan kişiler olmasının sağlanabilmesi temeline dayandırıyoruz. Markamızın Türkiye yapılanmasında ulusal ve uluslararası alanda dünya birinciliklerine sahip, başarı odaklı ve deneyimli bir kardoyu bir araya getirmenin faydalarını görüyor ve bu ayrıcalığı Coldwell Banker bayilik alan girişimcilerimize de yaşatıyoruz. Coldwell Banker bayilik alan girişimcilerimize başarılı ve karlı bir işletme sahibi olmalarına giden yolda eşlik ediyor, kapsamlı eğitim programlarımız aracılığı ile gelişimlerine sürekli destek sağlıyoruz. Amerika’da kurulmuş olan Coldwell Banker University ile Coldwell Banker Commercial University’nin başarısı tescilli eğitim programlarını uyguluyoruz. Internet çatısındaki tüm platformlarını en etkin şekilde kullanıyor, bayilerimizin de etkin kullanımını mümkün hale getiren yapılar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Hem franchise operasyon süreçlerimiz hem de tüm dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojilerimiz ile bayilik alan girişimcilerimizi sektörel rekabette avantajlı duruma getirmeyi hedefliyoruz.

Coldwell Banker Bayilik Destekleri

Coldwell Banker bayilik alan girişimcilerimize eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyor, pazarlama ve iletişim faaliyetlerimizin de katkısı ile bayilerimiz ile birlikte kazanmayı hedefliyoruz. 

Coldwell Banker bayilik alan girişimcilerimize aynı zamanda; araç giydirme desteği, branda desteği, gayrimenkul danışmanı adayı ilanı oluşturabilmek için insan kaynakları sitelerinde ücretsiz ilan yayınlama desteği, teknoloji ve inovasyon desteği, hukuki destek, gayrimenkul danışmanı aday seçme desteği, danışman profil sayfası, coğrafi alan uzmanlığı, pazarlama danışmanlığı, portföy görüşme desteği, portföy pazarlama desteği, sunum dosyası desteği, özelleştirilmiş pazarlama planı, rakip pazar analizi, gayrimenkul alıcı rehberi, pazarlık süreç yönetimi ve zaman yönetimi konularında da destekler sağlıyoruz. İşletmeler için en zorlu dönem olarak kabul edilen kuruluş ve yeni hizmete başlama aşamalarında oluşabilecek hataları engellemek için bayilerimizle birlikte çalışıyor, ihtiyaç duydukları yetkinliğe en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

  1. Danışmanlık

Coldwell Banker Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Coldwell Banker Şartlar & Koşullar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör