Coldwell Banker

Coldwell Banker Bayilik Açıklaması

Coldwell Banker Bayilik

Coldwell Banker 1906 yılında, San Francisco depreminden sonra, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından hem konut hem ticari gayrimenkul konularında danışmanlık hizmeti veren bir firma olarak kurulmuştur. Bugün ise 50 ülkede ve U.S.A.’daki her eyalette hem konut hem de ticari gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir. 

Merkez Ofisi; Parsippany, New Jersey’dedir

Coldwell Banker KURULUŞ YILI: ABD-1906/TÜRKİYE-2013

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 42

FİRMA TANITIMI: Coldwell Banker; 6 kıtada, 51 ülkede, 3.200 ofisinde, 120.000’i aşkın Gayrimenkul Profesyonelleri ile her yıl milyonlarca alıcı ve satıcı adayına ulaşan bir gayrimenkul franchising kuruluşudur.

Coldwell Banker; 1906 yılında San Francisco’da, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir kurum olarak kurulmuştur. Merkez Ofisi, New Jersey / A.B.D’dedir. Coldwell Banker alt markaları ile her yıl global olarak en yüksek satış hacmi ve ciro üreten, 108 yıllık deneyimi ile dünyanın bir numaralı gayrimenkul markasıdır. Kurulduğu 1906 yılından, 1982 yılına kadar olan sürede franchise vermemiş ve ticari gayrimenkul, lüks gayrimenkul, konut satış sonrası hizmet ve mortgage konularındaki birikimlerini alt markalarını oluşturarak geliştirmeye devam etmiştir, halen mevcut ofislerin %50’si kendi ofislerinden oluşmaktadır. Türkiye’de gayrimenkul franchising konusunda; en tecrübeli, hizmet odaklı, Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarının sahada ki tüm ihtiyaçlarını bilen, yenilikçi, profesyonel ve gayrimenkul satışında Dünya ve Türkiye birinciliklerine sahip en başarılı kadro, Coldwell Banker Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Taş’ın liderliğinde Coldwell Banker Türkiye yapılanmasında bir araya gelmiştir.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:

Yatırım Maliyeti = 50.000 TL-100.000 TL

BAYİLİK DESTEKLERİ:

PERSONEL DESTEĞİ

EĞİTİM DESTEĞİ

PAZARLAMA DESTEĞİ

BÖLGE KORUMASI

YER SEÇİMİ

REKLAM DESTEĞİ

Coldwell Banker Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR