Coffee Paradi̇se

COFFEE PARADİSE Bayilik Açıklaması

COFFEE PARADİSE BAYİLİK

 COFFEE PARADİSE BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI 

COFFEE PARADİSE BAYİLİK HAKKINDA AÇIKLAMA : Piyasayı belirleyen olup, dünyayı mutlu etmek istiyoruz. Coffee paradise’nın kurucusu Emre İŞLEK sektörün en genç yatırımcı unvanına sahip ve 23 yaşındadır. Babası Emrullah İŞLEK ‘in kurmuş olduğu mağazalar zincirinde en alt basamaktan başlayıp bu başlangıçla birlikte bir süre servis elemanlığı yaptı. Daha sonra barista olarak kendini geliştirdi. Barista konusunda eğitimler aldı, yenilikler denedi. Son olarak profesyonel Barista eğitimi verir duruma gelmiştir. 

COFFEE PARADİSE BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI Emre İŞLEK, ailesinden süre gelen tecrübe ve becerileri yurtdışında aldığı eğitim programlarıyla harmanlayarak bugün 5000m2 alan üzere kurulu kahve ve çikolata üretimini de bünyesinde barındıran Coffee Paradise markasını kurmuştur. Mağazalar zinciri oluşturarak Türk kültürünü dünyaya tanıtmayı hedefliyor. Dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini birleştiren birçok farklı tadı beğeninize sunmak için yola çıkıldı.

Unutmayın ki LEZZETLİ bir sunum, doymaktan öte ruhunuzu besleyen gizemlere sahiptir.Coffee Paradise bu lezzetleri sizlerle buluşturuyor. Coffee Paradise'a gösterdiğiniz ilgi için tesekkur ederiz. Hedefimiz; sizlere saygın, keyifli, itibarlı, karlı bir iş ortamı hazırlamak ve Kahve Diyarı markasından edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. 

Firma ismi: COFFEE PARADİSE 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10

 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

 

COFFEE PARADİSE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR