Coffee-Bike

Cafe Sektörüne Yepyeni Bir Soluk Getiren Coffee - Bike Bayileri Ile Birlikte Büyümeyi Hedefliyor.

Coffee-Bike Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Coffee-Bike Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Marka Standartlarına Uygun Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Yeniliklere Açık Olmak

Coffee-Bike Bayilik Açıklaması

Coffee - Bike Bayilik

Coffee - Bike Almanya merkezli bir firma ve dünya çapında bir franchise topluluğu olarak ülkemizde de kahve severler ile buluşuyor. Cafe sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere mobil kahve dükkanı seçeceği sunan Coffee - Bike özgür girişimciliğin en iyi örneklerinden biri olarak kabul ediliyor. Üç tekerlek üzerine kurulan mobil kafeteryamızda müşterilerimize organik sertifikalı Caferino Espresso çekirdeklerinden oluşan kahve seçeneklerimizi sunuyoruz. Markamızın konsepti dolayısıyla pahalı ücretler ödenmesi gereken dükkan donanımlarına ihtiyaç duymuyoruz ve cafe sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere uygun maliyetlerle ailemize katılıp karlı bir iş sahibi olma olacağını sağlıyoruz.

Coffee - Bike Bayilik Şartları

Coffee - Bike bayilik alacak girişimcilerimizin finansal açıdan yeterliliğine, yeniliklere açık olmasına ve güler yüzlü, iletişim yönü güçlü kişiler olmasına özen gösteriyoruz. İşletmenin yer alacağı konum için girişimci adayımızdan gelen lokasyonu değerlendirmeye alıyoruz. Coffee - Bike bayilik almak isteyen girişimcilerimiz yakın bölgelerinde düzenlenen Coffee - Bike Keşif Günü etkinliklerine katılabiliyorlar. Bu girişimcilerimizi etkinlikten önce mail aracılığı ile detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Bu toplantılarda katılımcılarımızı; markamız, potansiyel gelir rakamlarımız, kar marjlarımız,   Coffee - Bike mekanları ve franshise konseptimiz hakkında bilgilendiriyoruz. Coffee - Bike Keşif Günü sonrasında tüm diğer detayları ve soruları yanıtlamaya yönelik bireysel toplantılar gerçekleştiriyoruz. 

Markamızın bayilik bedelleri ile ilgili olarak da bilgilendirdiğimiz girişimcilerimiz ile her koşulda mutabık kalmamız durumunda kendilerini marka merkezimizde 5 gün teknik kahve yapımı ve sunumu eğitimine dahil ediyoruz. Ardından girişimcilerimiz Coffee - Bike dükkan sahibi olarak işlerine başlayabiliyorlar. 

Coffee - Bike bayiliği alan girişimcilerimizden aylık herhangi bir sabit ücret tahsil etmiyoruz. 

Coffee - Bike Bayilik Avantajları

Coffee - Bike bayilik Alan girişimcilerimiz yanlarında güçlü bir ortakla, özgür girişimciliğin keyfini yaşayabiliyor; sektördeki gücünü ve pazar payını oturmuş bayilik sistemimizin deneyimine ve güvenliğine bağlı olarak hızla artırabiliyor. Satış hedeflerini gerçekleştirmek ya da belli açma kapama saatlerine tabi olmadan ortak odaklı ve esnek bir işbirliğinin avantajlarından yararlanabiliyorlar. Franchise ücretimiz esnek olup yalnızca satılan kahve çeşitlerine tahakkuk ettiriyoruz. Coffee - Bike’larda satılan özel çay, sıcak çikolata ya da taze sıkılmış portakal suyu gibi içeceklere herhangi bir ücret tahakkuk ettirmiyoruz. Düşük yatırım miktarları ile Coffee - Bike bayiliği alan girişimcilerimiz kuvvetli bir marka ile belirli bir esnekliğe sahip olarak çalışabiliyorlar. Markamızın eğitimlerinden, bilgi ağından ve uluslar arası deneyimlerinden yararlanabiliyorlar. Coffee - Bike bayilik Alan girişimcilerimiz için işlerini organize ediyor, görevlerin dağılımını yapıyor ve taşınabilir bir iş sahibi olma kolaylığını sağlıyoruz.

Coffee - Bike Bayilik Destekleri

Coffee - Bike bayilik Alan girişimcilerimizin öncelikle ortak destek programları ile kendi Coffee - Bike işletmelerini hayata geçirmek için gereken donanıma sahip olmalarını sağlıyoruz. Coffee - Bike bayilerimizi ihtiyaç duydukları her konuda destekliyoruz. hatta mesai saati zaman dilimlerinde de bayilerimizin ihtiyaç duydukları desteği ve yardımı sağlayabilmek adına 24 saat acil hattımızı kullanıyoruz. Coffee - Bike bayilik Alan girişimcilerimiz bireysek franchise danışmanlarına her zaman erişebiliyorlar. Bireysel franchise danışmanları da girişimcilerimizi faaliyet gösterdikleri şehirlerde ziyaret ediyorlar. Özellikle ilk 6 - 9 aylık sürede karşılaşılan zorlukların engellenebilmesi ve işletmenin satış hacminin en yüksek rakamlara çıkarılması için bayilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

Coffee-Bike Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR