1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Cleanvac

Cleanvac

Endüstriyel temizlik makineleri ve sistemleri satışı yapan markamız ülke genelinde bayilik veriyor.

Hizmet Sektörü

100000 ₺

Cleanvac Bayilik

1990 yılından beri Tektem Makine bünyesinde faaliyet gösteren Cleanvac temizlik sektörünün gelişmesine katkı sağlayan firmalar arasında yer alıyor. Altmıştan fazla ülkeye ihracat yapıyor ve halı yıkama makinesi, koltuk yıkama makinesi oto yıkama makinesi, akülü golf aracı ve diğer sanayi tipi temizlik malzemelerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Üretimimizi Adapazarı Karasu’da ve Düzce Akçakoca’da toplamda 20.000 metrekare kapalı 5.500 metrekare açık alana sahip tesislerimizde sürdürüyoruz. Cleanvac ülkemizde bu alanda üretim yapan ender firmalardan biri olmasının yanı sıra kurumsal yapısı ile de dikkat çekiyor. Kaliteli üretimi ile ön plana çıkan markamız aynı zamanda çevre dostu yapısı ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak gerçekleştirerek hizmetlerimizi ülke geneline yaymayı planlıyor ve bunun için de bayilerimiz ile işbirliği içerisinde yürütüyoruz.

Cleanvac Bayilik Şartları

Cleanvac bayilik almak isteyen girişimcilerimizin seçiminde büyük bir titizlikle davranıyoruz. Öncelikli olarak beyaz eşyacılar, fabrikalar, hırdavatçılar, temizlik şirketleri, oto yıkamacılar ve kendi işini kurmak isteyip markamız ile uygunluk gösteren tüm girişimci adayları ile çalışmayı tercih ediyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ihtiyaç duyduğu sermaye miktarı değişiklik gösterebildiğinden bu konudaki en doğru bilgilerin yetkililerimiz ile iletişim kurularak alınabileceğini hatırlatmak istiyoruz. Cleanvac olarak Türkiye genelinde tüm bölgelerde bayilik veriyoruz. Cleanvac bayilik başvurusunda bulunmak isteyen adayların başvurularını genel merkezimize şahsi müracaat yolu ile yapmalarını istiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bizlerle iletişime geçtikten sonra kendilerini bir ön değerlendirme sürecine tabi tutuyoruz. Ön değerlendirme sürecini başarılı bir şekilde geçen girişimci adaylarımız ile detaylı bir görüşme yapıyor ve kendilerimize sistemimizin işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgi veriyoruz. Bayi adaylarımız ile mutabık kalmamız durumunda kendileri ile bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Ayrıca Cleanvac bayilik alan girişimcilerimizden reklam katkı payı ve gelirlerinden pay almıyoruz.

Cleanvac Bayilik Avantajları

Cleanvac olarak ürettiğimiz temizlik makinelerinin ve elektrikli araçların, tasarımlarından kalıp üretimlerine ve seri üretimlerine kadar olan tüm süreçleri fabrikamız bünyesinde gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca temizlik sektöründe oluşan talepleri ve elektrikli araçlar ile ilgili oluşan ihtiyaçları göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda tasarlayıp ürettiğimiz özel makineler ile müşteri memnuniyetindeki çıtamızı giderek yükseltiyoruz. Sağladığımız hizmetler sayesinde de markamız Cleanvac temizlik sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin öncelikli tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. Marka bilinirliğimiz ve yüksek kalitemiz sayesinde bayilerimiz de sektördeki pazardan giderek artan bir pay alıyorlar. Ayrıca güçlü ve öncü bir marka ile çalışmanın avantajlarını da bayilik sözleşmemizi imzaladıkları andan itibaren yaşamaya başlıyorlar. 

Cleanvac Bayilik Destekleri

Cleanvac bayilik alan girişimcilerimize süreçlerin tüm aşamasında ve ihtiyaç duydukları tüm alanlarda destek sağlıyoruz. Bayilerimizin müşteri odaklı olmalarını, işlerinin başında bulunmalarını ve müşteri portföylerini sürekli olarak geliştirmelerini talep ediyoruz. Bunun bir takım çalışması olduğunun bilincinde olmamız sonucunda da bayilerimizin müşteri portföylerini artırmaya yönelik çalışmalarında marka merkezi olarak kendilerine destek olup katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bayilerimizin performanslarının takibi ve gelişimlerinin sağlanması adına kendilerinden faaliyetlerini düzenli olarak raporlamalarını istiyoruz. Bu raporlamalar doğrultusunda kendilerine karlılıklarını artıracak önerilerde bulunuyor ve tespit edilen eksiklikler varsa bunlar müşteri memnuniyetsizliğine yol açmadan acil olarak çözümlenebilmesi için gereken önlemleri alıyoruz. Bayilerimizin hem sektöre hem de markamızın ürünlerine olan hakimiyetinin artırılması için düzenli olarak eğitimler düzenliyor ve kendilerinin bu eğitimlere eksiksiz olarak katılımlarını bekliyoruz. 

Cleanvac olarak ülkemiz genelinde çok daha fazla tüketiciye ulaşmak istiyor ve bunu bayilerimiz aracılığı ile yapmayı hedefliyoruz. Siz de markamız bayileri arasında yer almak ve karlı bir gelir kaynağı elde etmek isterseniz en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  1. İletişim Hizmetleri
  2. Network
  3. Sigorta Bayilikleri

Cleanvac Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Cleanvac Şartlar & Koşullar

  • işletme sahiplerinin işletmenin başında durması gerekmektedir.

Cleanvac Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör