City House

CITY HOUSE Bayilik Açıklaması

CITY HOUSE Türkiye Gayrimenkul Danışmanlığı

City House Emlak 1999 yılında kuruldu ve 43 bayisi bulunmaktadır. CITY HOUSE Türkiye Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Bayiliği, Franchise vermeye devam etmektedir. Dürüst ve ilkeli çalışma prensipleriyle emlakçılık sektöründe yıllardır sürdürdüğümüz güvenli ve etkili emlakçılık faaliyetlerimizi aynı pirensiplerle devam ettirmeye karalı olmuştur.

City House Emlak Bayilik

 City House Emlak Gücümüzü siz degerli müşterilerimizden aldıgımız gibi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul ve çevre İllerde Temsilcilikler açarak genel Portföyümüzü genişletmek çabası içerisindeyiz. 

Vizyonumuz Yaşam Standardı güvence altına alacak, ihtiyaca dönük ürün ve hizmetleri; en uygun koşullarda sunarak, sektöründe tercih edilen örnek bir kurum olmak. 

Misyonumuz Kişi ve kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik, geliştirdiği uygun çözümlerle, sadık müşteri anlayışını yaratacak, çağdaş ve güvenilir hizmetler sunmak.

Değerlerimiz

  • Dürüst olmak
  • Müşteri odaklı çalışmak
  • Güvenilir olmak
  • Nitelikli İnsan Kaynağına sahip olmak
  • Değişim ve gelişime açık olmak
  • İnovasyonel değerlere açık olmak

İlkelerimiz

  • Müşteri Değeri Yaratmak
  • Müşteriyi zorlamadan yönlendirmek ve müşteri istek ve şikayetlerine dönük öncelikli çözümler bulmak.
  • Müşteri ilişkilerinde; bilgilendirme, hizmet kalitesi, güvenlik konularında gerekli hassasiyeti göstermek.
  • Yenilikçi düşüncelerle ürünler yaratıp, hizmetler sunarak, müşterilerine yarar sağlamak.

Çalışan Değeri Yaratmak Çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gereken ortamlar hazırlamak. Yönetim değeri yaratmakPaylaşımcı, adil bir yönetimi çalışanlarla birlikte inşa etmek. Kalite standartlarına uygun çağdaş bir çalışma ortamı hazırlamak. Bayilik Şartları : Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: CITY HOUSE temsilcilik veren diğer firmalar gibi Onbinlerce dolar katılım ücreti istemiyor, aylık satışınızdan pay almıyor, ayda 300-500 dolar aidat almıyoruz;

City House Emlak Bayilik ve Franchise Şartları

Tek Hedefimiz Türkiyernin tüm il ve ilçelerinde 2.000 adet Temsilcilik ile Türkiye´nin en büyük emlak zincirini oluşturmaktır. Bu dev Projede sizleride aramızda görmekten gurur duyarız. Bayilik Destekleri : Temsilcilerimize sunduğumuz hizmetler: web tabanlı online emlak otomasyon programı,Firmanıza ait web sitesi(Verdigimiz web sitesi cityhouseemlak.com sitesine entegrelidir.), reklam, ve portföy paylaşımı dahil aylık sadece 75 TL. aidat ücreti alınmaktadır.

 Bayilik Yatırım Maliyeti : İsim Hakkı Bedeli : YOK Yatırım Geri Dönüş Süresi - 1Ay Şube Sayısı : 42 Ortalama Kar Marjı : ALINMIYOR Kuruluş Yılı : 1999-2000 Toplam Çalışan Sayısı: 25 Merkez Ülke: Türkiye Toplam Şube Sayısı : 42 Merkeze Ait Şube Sayısı : 2 Franchise / Bayi Şube Sayısı : 43 Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 25 Hedeflenen Şube Sayısı : 150 Gerekli İş Yeri Özellikleri : 45m2 üstü dükkan veya ofis katı Girişimcide Aranan Özellikler : Yapığı emlak işini meslegi olarka benimsiyecek,azimliolacak,dürüstlükten ödün vermeyecek.

 

CITY HOUSE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR