Çıt Çıt Kuruyemiş

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Açıklaması

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Hakkında : 15 yılık tecrübesi ve gıda geleneği ile Trabzon'da kurulu 6.500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde Türkiye'nin seçkin kuruyemiş markalarından biri olan Çıt Çıt Kuruyemiş, 20 ana bayi ve 20 tali bayiye, uzman kadrosu ve geniş servis araç filosu ile dünya standartlarında bir hizmet vermektedir. Yüksek üretim teknolojisi, modern ve sağlıklı ambalajlama sistemi ile el değmeden ambalajlanan ürünler, ulaştığı her bölgede tüketicilerin takdirini toplayarak tercih edilir duruma ulaşmıştır.

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik ve Bayilik Şartları Bununla birlikte başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesine ve Hollanda’ da kurmuş olduğu şubesiyle de Hollanda ve komşu ülkelere ihracat yapmaktadır.

Enerjik, katılımcı, insanlara ve çevreye saygılı bir üretim ve satış başarısını; planlı, sistemli, ciddi ve disiplinli çalışmaları ile pekiştirerek bugünlere gelmiş olan ÇIT ÇIT KURUYEMİŞ, yeni ambalaj tasarımlarının ve ürün konseptlerinin yaratılması için AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Globalleşen iş hayatında; sorumluluk ve ekip bilinci gelişmiş, tecrübeli, eğitimli, iletişimi ve motivasyonu kuvvetli personeli ile insan sağlığına duyarlı, teknolojiyi takip eden üretim sistemi ve kalite anlayışı ile sektörde ulusal ve uluslararası alanda lider firmalardan biri olmak vizyonu ile hareket eden Çıt Çıt Kuruyemiş misyonu;

  1. Kalitesi, geniş dağıtıma ağı ve ürün yelpazesi ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlar, firma ve müşteriler için değer yaratan bir şirket olmak
  2. Bölge, ülke ve dünya ekonomisine katma değer yaratmak
  3. Sahip olunan tüm yetkinlikleri sermaye olarak değerlendirebilmek ve uzun vadeli beraberliği sağlayıcı ortam hazırlamak.
  4. Şirketin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşteri beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
  5. Müşterilerin, çalışanların ve hissedarların memnuniyetlerini artırmak
  6. Mevcut ve yeni ürünler ile bölgesel gelişmeye katkıda bulunarak, sürekli girişimci olmak
  7. Gıda sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak
  8. Gıda sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmek
  9. Öğrenmeye, gelişime ve paylaşıma açık, kurum değerlerini sahiplenen yüksek performanslı insan kaynağı yaratmak
  10. Çevreye ve doğaya zarar vermeden üretim yapmaktır.

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Ürünleri

- Ay Çekirdeği

- İç Fındık

- Tuzlu İç Fıstık

- Sarı Leblebi

- Antep Fıstığı

- Kab. Yer Fıstığı

- Kabak Çekirdeği

- Karışık Kuruyemiş

- Baharatlı Mısır

- Badem İçi

- Ceviz İçi

- Beyaz Leblebi

- Kaju

- Üzümlü Kokteyl

- İşlenmiş Yer Fıstığı

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Başvurusu

 Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik, Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Yatırım Maliyeti hakkında bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Çıt Çıt Kuruyemiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR