1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Chocolate Sarayı

Chocolate Sarayı

Chocolate Sarayı, tatlı ve çikolata tutkunlarını heyecanlandıracak bir bayilik fırsatı sunuyor!

Pastane, Tatli ve Dondurma

3000000 ₺

Chocolate Sarayı, tatlı ve çikolata tutkunlarını heyecanlandıracak bir bayilik fırsatı sunuyor! Türkiye merkezli firmamız, beyaz, sütlü ve bitter çeşitleriyle en kaliteli çikolataları ve geniş tatlı ile içecek seçeneklerini müşterilerimize sunmaktadır. Çikolata severlerin vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyen Chocolate Sarayı, aile ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz ideal bir mekan olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Vizyonumuz; özel tatlarımız ve üstün hizmet anlayışımız ile hem Türkiye’de hem de dünya genelinde öncü bir sweet café olmaktır. Bu başarıya ulaşmanın anahtarları arasında görsel olarak cazip bir café dekorasyonu, çalışanlarımızın en iyi hizmeti verebilmeleri için gerekli eğitimlerin sağlanması ve etkili pazarlama stratejileri yer almaktadır.


2023 yılı için 20 yeni franchise açma hedefiyle yola çıkan Chocolate Sarayı'na katılarak %70'e varan kâr oranlarından siz de faydalanabilirsiniz. Gerekli yatırım bütçesi minimum 120.000 dolar olup, franchise eğitimlerimiz kapsamında proje, pazarlama ve personel eğitimi de verilmektedir.


Merkezi İstanbul'da olan firmamızın, Beşiktaş ve Çengelköy'de şubeleri bulunmakta olup, şu an itibarıyla 3 kendi işletmemiz ve 31 bayimiz/franchisemiz ile hizmet vermekteyiz. 1900 yılından beri süregelen tecrübemizle gıda sektöründe önemli bir yere sahibiz.


Eğer siz de Chocolate Sarayı'nın ayrıcalıklı dünyasına katılmak ve başarılı bir işletmeci olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!  1. Tatlı
  2. Pastane
  3. Dondurma

Chocolate Sarayı Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Chocolate Sarayı Şartlar & Koşullar

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör