Choco Döner

Choco Döner Bayilik Açıklaması

Choco Döner Bayilik

Choco Döner Bayilik ve Bayilik Şartları Yeni Nesil Lezzetler Sunar” sloganıyla firmamız, Türkiye ‘de yine bir ilke imza atmış ve Choco döner markasını 8 aylık bir AR-GE çalışmasıyla 2012 yılının ilk ayında Bursa Zafer Plaza’da işletmesini açmıştır. Mart ayında ise ilk yurtdışı işletmesini Azerbaycan / Bakü de açmıştır. Ürünümüz ulusal basın, internet, yurtiçi ve yurtdışında ilgi görmüş ve bayilik sistemiyle özellikle AVM lerde rakipsiz olması nedeniyle yerini almaya başlamıştır.Hedefimiz 2012 sonu itibariyle 10 işletmeye ulaşmaktır Firmamız bu sene CNR “Bayim Olurmusun Fuarı” ve Ürdün “Sawana”fuarına katılacaktır.Aynı zamanda yazılı ve görsel basında tanıtımları yapılacaktır.

Chocodöner markası adı altında çikolatadan döner üretilmiştir. Hammaddesi Belçikadan gelen çikolata imalathanemizde işlenerek döner şeklinde hazırlanmaktadır. Çikolata döner gibi kesilerek, special hamurun içerisine çeşitli kuruyemiş, soslar, dondurma ve meyve ile tüketiciye sunulmaktadır. Chocodöner konsepti genel hatlarıyla çikolata üzerine hazırlanmıştır. Stand ve mağazalarımızda Bchoco markasıyla gerçek el yapımı butik çikolatalar, fantezi çikolata kutuları ve sıcak çikolata ve salep bulunmaktadır. Vitamin bar ve Lavazza kahve çeşitleriyle zenginleştirilmiştir.

Ürün Hizmet Kapsamı : Çikolatadan Döner İmalatı

Bayilik Veren Firma : Choco Döner 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2012 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012 

Bayilik Sayısı : 1 

Bayilik Giriş Bedeli : İstenmiyor 

Gerekli Ortalama Sermaye : 20 ile 25 Bin Dolar Arası

Choco Döner Bayilik Şartları

Yaya trafiğinin yoğun olduğu bahçeli oturma alanı olan cadde mağazalar ve AVM'ler. Yatırımcıda aranan şartlar ise, iletişim gücü yüksek ticari deneyimi olan gelişime ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, yöneticilik vasfı olan yatırımcılar franchise adaylarında aranan özelliklerimizdir.

Choco Döner Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini

 

Choco Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR