Çelmak Tarım

Çelmak Tarım Bayilik Açıklaması

Çelmak Tarım Bayilik

 Çelmak Tarım 1973 yılında Şefik Çelik tarafından Çelmak Tarım Makinaları ismi ile kurulan firmamız 1990 yılından itibaren faaliyetlerine Çelmak Tarım Makinaları Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ünvanı ile devam etmektedir.Fabrikamız 5000 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu olup; Yönetim, İç ve Dış Ticaret, Muhasebe ve Kalite, Stok Kontrol, Üretim Planlama, Boyahane, Yedek Parça Ambarı, Yükleme ve Sevkiyat, ünitelerinden oluşmaktadır. 

Çelmak Tarım Mak. San. Ltd Şti. olarak hedefimiz; tarım sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda 30 yıllık tecrübemiz ve eğitimli personelimizle kalitemizi en üst seviyeye taşıyarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermektir. Çelmak Ltd. ilk olarak TSE tarafından belirlenen hizmet standardı kriterlerine uygun üretim yaptığını kanıtlayarak, TSE belgesi almıştır. Çelmak Ltd. Kalite yönetim sisteminin, uluslararası kalite sistemlerine uygunluğunu ispatlamak için ürünlerinin, üretildiği sistemin TS-EN-ISO 9001 şartlarına uygun kalite yönetim sistemini geliştirerek uygulamaktadır. 

Çelmak Ltd. aynı zamanda ürünlerinin AT.98/37 sayılı makine direktifinin, gereklerini karşılayacak şekilde üretildiğini belirten CE işaretlemesini ürünlerine vurmaya başlamıştır. Daima daha iyiyi arama çabası içinde, sistemin daha işler hale getirilmesi amacıyla, organizasyon yapısını sürekli yenilemektedir.

Çelmak Ltd. mevzuatın öngördüğü şartları, müşteri şartlarını ve kendi bilgi birikimini değerlendirerek çeşitli tarım makineleri ve sanayi makineleri üretimi yapmaktadır.

Çelmak Tarım Bayilik Verdiği Ürün Grupları

  • Mısır Silaj Makineleri
  • Çayır Biçme Makineleri
  • Ot Toplama Tırmıkları
  • Yaylı Kültüvatör
  • Yem Karma Makineleri

 

Çelmak Tarım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR