Cellubor

CELLUBOR Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

CELLUBOR Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Çağ Mühendislik; 1999 yılından bu yana mühendislik ve inşaat alanında hizmet vermekte olup, 2005 yılında Türkiye ve Orta Doğu’da bir ilke imza atarak Konya’daki fabrikasında CelluBOR markası ile selüloz esaslı bor katkılı, doğal ve nefes alabilen yalıtım malzemesini üretmeye başlamıştır.

Enerji ihtiyacı, düşük verimlilik ve gürültü kirliliği dünyamızda en önemli sorunlardan bazılarını teşkil ederken, Çağ Mühendislik olarak bizler; bu önemli sorunlara doğal, çevreci ve akılcı çözümler sunmaktayız.

Çağ Mühendislik tarafından, Avrupa ve Amerika’da yarım asırdan günümüze yaygın olarak tercih edilen selüloz yalıtımı (Cellulose Insulation) Türkiye’de üreterek; insan ve çevre sağlığına dikkat çekmeyi başarmıştır. CelluBOR’un üretiminde geri dönüştürülmüş atık kağıt ve ülkece zengini olduğumuz bor mineralleri kullanılarak milli ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

2008 yılından itibaren yönetim birimi İstanbul’da bulunan ÇAĞ Mühendislik, Konya üretim tesisinde 500.000 m3/yıl üretim hacmi ile TSE ve ISO Standartlarına göre hizmet vermektedir. 2006 yılında yalıtım dalında yılın yatırımı ödülüne layık görülen firmamız, ihracat alanında da yeni coğrafyalarda kendisini sürekli geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Çağ Mühendislik olarak bizler; doğaya karşı saygılı duruşumuzu üretim tesisimize de yansıtarak düşük enerji sarfiyatı ve düşük karbon emisyonu ile göstermekteyiz. CelluBOR kullanılarak yalıtımı gerçekleştirilmiş yaşam alanlarında; ayrıca elde edilen yüksek verimlilik ile enerji tasarrufu azami seviyeye çıkartılır. Hem üretimi hem de kullanımı sebebi ile enerji tasarrufunda dolayısıyla enerji giderlerini azaltmada önemli rol oynamaktadır.

Misyonumuz

CelluBOR; yaşam alanlarını yalnızca kışları soğuktan yazları sıcaktan korumak değil ayrıca küreselleşip daha da küçülen dünyamızda sizlere; kolaylıkla iklimledirilip nefes alabilen, gürültü kirliliğinden arınmış ve huzurlu ortamlar oluşturmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite standartlarımızdan taviz vermemek, üretimimizin her aşamasında çevreye duyarlı ve yüksek verimlilikte üretim yapmak, teknolojik gelişimleri de takip ederek yenilikçi yaklaşımı sayesinde ihtiyaçlara özel geliştirilmiş yüksek kalitede benzersiz hizmet anlayışı ile sunmak, paydaşlarımız ile sürekli gelişim içinde oluşturulan sinerji ve dinamizmle gelecekte de doğal çözüm ve hizmetler sunmak, karşılıklı güven esasında tedarikçi ve müşterileri ile uzun süreli iş birliği kurmak. 

CELLUBOR Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR