Çekirdekten Kahveci (Cafe Point)

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik Açıklaması

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik Hakkında : Çekirdekten Kahveci Gıda San. Tic. Ltd. Şti olarak 2013 yılında Cafepoint markası adı altında Avrupa ülkelerinde bir kültür haline gelmiş olan Ayaküstü Kahve keyfini en uygun fiyat politikası ile Türkiye’nin her noktasında konuşlandırmayı hedefledik. 

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik ve Bayilik Şartları Bu hedef ile çıkarken ticaretin en önemli kriterleri olan ölçülebilir ve minimum risk teşkil edecek bir iş yapış biçimi benimseyerek kiosk mantığı ile ticaretimizi başlatmaya karar verdik .Bu süre zarfında lokasyon çalışmalarımızda en uygun yerlerin üniversite kampüsleri olduğu konusunda fikir Birliği’ne varıp ilk noktamız olan Uludağ Görükle Kampüsü’nde Kioskumuzu açmış olduk.

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik ve Bayilik Şartları 

Cafepoint markası olarak Çekirdek Kahve ve %100 süt ile hazırlamış olduğumuz menümüze Üniversite öğrencileri ve değerli öğretim üyelerinin göstermiş olduğu ilgi bize inanılmaz bir heyecan ve bakış açısı kazandırdı. Bu heyecan ile Türkiye’de bulunan 179 üniversite noktasında konuşlanmayı kendimize vizyon edindik. Şuan Uludağ Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi olmak üzere 6 üniversitede toplam 12 satış noktası ile hedefimizde HIZLA ilerliyoruz. Tarafınıza sunmuş olduğumuz dosyada kullandığımız tüm ürünlerin sağlık bakanlığı, tarım ve köy işleri bakanlığı ve onay belgelerini bulabilirsiniz. 

FİRMA İSMİ: Çekirdekten Kahveci Gıda San Tic Ltd Şti 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kahve Bayiliği 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 10

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Talep edilen lokasyonda satış noktamızın olmaması, yatırım maliyeti 60,000 + kdv 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Çekirdekten Kahveci (Cafe Point) Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR