Çaldağ Doğal Mineralli İçecek

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Gazsız içecek bayilik
Su Bayiliği Veren Firmalar

Çaldağ Doğal Mineralli İçecek Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çaldağ Doğal Mineralli İçecek Bayilik Şartları

İl Bayiliği Almak İsteyen Girişimcilerimiz İçin; minimum 400 Metrekare Depolama Alanı yeterli Personel Ve Araç Temini Yapabilecek bayiliği Aldığı İlde Kendi Alt Bayiliğini Oluşturabilecek Vasıflara Sahip teminat Verebilecek Yada Nakit Çalışabilecek

Çaldağ Doğal Mineralli İçecek Bayilik Açıklaması

Çaldağ Doğal Mineralli İçecekHakkında

ÇALDAĞ TÜRKİYE GENELİ İL BAYİLİĞİ VE İSTANBUL UN HER SEMTİNE 1 BAYİLİK VERMEYE BAŞLAMIŞTIR

Giresun merkez Çaldağ köyünde bulunan ÇALDAĞ madensuyu fabrikamızda doğal maden suyu, mineralli su ve gazoz üretimleri yapmaktayız. ÇALDAĞ İçecek firmamız 1991 yılında ruhsat almış, Türkiye’de bilinen bir markadır. 25 yıllık bir geçmişe sahip olan maden suyumuz, tuz oranının düşük ve sodyum diyetine uygun olması sebebi ile mineral değerleri açısından, kaliteli bir maden suyudur. Fabrikamız kaynak arazisi dahil olmak üzere toplam 7.688 m2’dir. Fabrika tesisimizin bulunduğu alan 2960m2’dir. Tesisimizde saatte 8000 şişe/ saat gazlı ve gazsız 200 cc ve 250cc cam şişe dolum hattı bulunmaktadır. Türkiye genelinde bir çok bayilerimiz bulunmaktadır. Ürün çeşitlerimiz; Çaldağ Prime Doğal Mineralli Su, Çaldağ Maden Suyu (gazlı mineralli su) , Ordu Gazozu Sade, Limon, Mandalina, Trabzon Gazozu Sade, Samsun Gazozu Sade , Giresun Gazozu Sade, Limonlu ve Mandalinalı olmak üzere 10 çeşittir.

Piyasa taleplerine göre ürün çeşitliliğimizi artırma ile ilgili ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Alkolsüz içecek sektöründe faaliyet gösteren firmamızın temel prensibi, kalite ve gıda güvenliğidir. Türk Gıda Kodeksi ve diğer yasal mevzuatlara titizlikle uyan firmamız, faaliyete geçtiğinden bu yana koruduğu kendine has özel formülünü gelecek nesillere aktarmayı bir görev sayıyor. Ürünlerimizde kesinlikle yapay tatlandırıcılar kullanmıyoruz. Maliyeti çok yüksek olmasına rağmen % 100 yerli soy ağacını (kökenini) bildiğimiz şeker pancarından üretilen kristal toz şeker kullanmaktayız. Üretimimizin hiçbir aşamasında alkol veya türevleri kullanmıyoruz. Ürün ve hizmet kalitesinin artırılması ve sürdürülmesi için durmadan çalışıyor, akademik kuruluşların ilgili bölümleriyle işbirliği yapmaktayız. Tüketicinin tüm hassasiyetlerine cevap vermek adına kuruluşumuz, ham madde ve diğer yardımcı malzemelerin temininde önde gelen lider ve kalite standart belgeleri olan firmalarıyla çalışıyoruz. İnsan sağlığını korumak, doğaya zarar vermemek adına ‘Cam Ambalaj’ kullanımından asla taviz vermiyoruz.

Sonradan değil, doğuştan gazlıyız! Diğer birçok mineralli su markaları gibi, şişeleme işleminden sonra, ürün içine gaz basmıyoruz. Bizim ürünümüzde gaz, kaynağında. Kaynaktan çıkan suyun zaten içinde gaz var! Üretim tesisimiz, şehirlerde gözlemlediğimiz hava kirliliğinin, elektronik, manyetik ve teknolojik kirliliğin etkilerinden uzaktadır. Yeşillikler içinde, doğanın saflığı ve temizliği içinde kurulu olup, kaynağında şişelenmektedir.
BU NEDENLE, ÇALDAĞ NATURAL MİNERALLİ SU, GERÇEK ANLAMDA DOĞALDIR.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: gıda,içecek
  • Kuruluş Yılı : 1991
  • Toplam Çalışan Sayısı: 25
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE

Çaldağ Doğal Mineralli İçecek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR