By Solvo

By Solvo Bayilik Açıklaması

By Solvo Bayilik

By Solvo Bayilik Hakkında : By solvo mobilya ve dekorasyon sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi kendine hedef edinmiş ve 2013 Yılında başladığı Ar-Ge çalışmalarıyla, müşteri memnuniyetini esas alarak üretime başlamıştır. 

,By Solvo Bayilik ve Bayilik Başvurusu Şık, estetik ve fonksiyonel tasarımları, modern hayatın içinde rahatlıkla kullanılabilecek bir şekilde, en kaliteli malzemeyle en uygun fiyatı buluşturarak bySolvo markasının ürün yelpazesini sürekli yenileyerek siz müşterilerine sunmaktadır

.By Solvo Bayilik ve Bayilik Başvurusu BySolvo,müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunmasının yanında, dünya modasını takip ederek, kendi modasını yaratmaktadır. bysolvo, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Firmamız, yaptığı yatırımlarla büyüme yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. AB standartlarında Yüksek kaliteli üretim hattına sahip bySolvo ürünlerini devamlı güncel ve günlük yaşantıyı kolaylaştıracak şekilde özenle tasarlayıp beğeninize sunmaktadır.

BySolvo, ürünlerini Türk müşterilerinin yanı sıra Avrupa ve Amerika'da oluşturduğu partnerlerle birlikte geniş coğrafyalara ürün sunumunu gerçekleştirmeyi planlamakta ve bunlarla ilgili çalışmalara önem vermektedir. Kullanıcıların ve kamuoyunun beğenisini kazanıp, bu beğeniyi birçok tasarımla pekiştirerek, modern ve farklılık yaratacak çizgisi, öncü konumu, yaşam tarzlarını belirleyen yaklaşımıyla büyümeye devam eden bySolvo, dünya markası olmayı hedefleyen anlayışı kendine ilke edinmiştir.

By Solvo Bayilik Başvurusu

By Solvo Bayilik Başvurusu; Her üründe yenilikçi tasarım anlayışıyla işlevselliği buluşturan by Solvo; sizde bayilik alarak ailenin bir parçası olmak istermisiniz? By Solvo Bayilik Başvurusu yapmak için By Solvo Bayilik Başvuru Formu buradan. By Solvo Bayilik, By Solvo Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen girişimci ve yatırımcılar aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

By Solvo Bayilik Bilgileri

Mobilya ve dekorasyon sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek amacıyla geçtiğimiz yıl yüzde 100 Türk Sermayesi ile kurulan By Solvo şimdi de kendi işini kurmak isteyenlere fırsat sunmaya başladı. By Solvo, talep eden bir firma olmaktan çok talep karşılayan ve bunu da fırsat olarak yatırımcısına sunan bir anlayışla, sektör yatırımcısı ya da kendi işini kurmayı düşünen girişimcilere kapılarını açıyor. Gelişen teknoloji ve dünyanın küreselleşmesi ile bir yandan hayat kolaylaşırken iş kurmak ve kolaylaşan hayatla mücadelenin zorlaştığını belirten By Solvo Tasarım Ürünleri A.Ş. Genel Müdürü Şakir Tekin, firma olarak kendi işini kurmak isteyenlere de bir fırsat sunduklarını belirtti. Tekin konuyla ilgili açıklamasında “BySolvo, kendi işine sahip olmak isteyen girişimcilere, sıfır bedelle iş sahibi olma imkanı sunduğu üç farklı bayilik modeli geliştirdi. 

Katalog Bayiliği, Stant Bayiliği ve BySolvo Corner Bayiliği. Katolog bayisi olmak isteyen bir girişimci uygun kriter ve koşullara sahip ise herhangi bir yatırıma gerek kalmadan direkt bayi olabiliyor. Kendisine sunulan kataloğun yanında 

BySolvokurumsal kimliğine dahil olmasının ardından sağlanan kartvizit, broşür, internet tabanlı program vs. gibi donanımla anında kendi işine başlayabiliyor. Stant Bayiliği mevcutta bir mağazası olan sektör yatırımcısı için geliştirilen bir model. Bu modelde de tam 5 tip bayilik imkanı sunuluyor. 

BySolvo ürünlerini kendi mağazasında satmak isteyen yatırımcılardan 5 m2 ile 20 m2 arasında bir alan isteniyor. Girişimciler isim hakkı vermeden kendisine sağlanan reklam-pazarlama imkanları için para ödemiyor. “Sıfır” yatırım ile stant, vitrin görselleri ve tabela bedeli ödemeden bayimiz oluyor. Ürün alımı için ödenmek üzere 3 bin TL gibi bir sermaye yeterli oluyor” dedi. 

BySolvo Corner bayilik modelinde hali hazırda işletme sahiplerine yönelik düzenlenmiş bir model olup franchise bedeli şartı yer aldığını belirten By Solvo Tasarım Ürünleri A.Ş. Genel Müdürü Şakir Tekin “BySolvo geliştirdiği bayilik modelleri ile güçlü franchisör kimliği ile yatırımcısına ürünler hariç hiçbir masraf yaptırmadan iş olanağı sunuyor” diyerek isteyenlerin bu fırsatı değerlendirmesini tavsiye etti.

 

By Solvo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR