1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Butik Bahçe Dikey Bahçe

Butik Bahçe Dikey Bahçe

Butik Bahçe Dikey Bahçe bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Butik Bahçe Dikey Bahçe bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Hakkımızda

ButikBahçe, iki genç girişimcinin ortak olarak hayata geçirdikleri,bitkileri duvarlara taşıyarak peyzaj ve dekorasyona kendi farklı yeniliklerini katmalarıyla ortaya çıkmış, dünyada son yılların gözde ilgi alanlarından olan dikey bahçeleri farklı tekniklerle yaşam alanlarının her yerine taşımayı amaç edinmiş İzmir Merkezli yenilikçi bir firmadır.

Dikey Bahçelerin mimari ünlü Fransız Botanikçi Patrick Blank’in 1990 Yıllarının başlarında hayata geçirmiş olduğu duvar bahçeler peyzaj alanında büyük bir inovasyon yaratmış, ülkemizde son yıllarda bu alanda başarılı gelişmeler kaydedilmiştir.

ButikBahçe ailesi olarak,yeşile dokunabilmek için artık çok fazla alanlarımızın kalmadığı durumlarda sizler için yemyeşil ve canlı duvarlar inşa etmek için varız .

Firma olarak hizmet verdiğimiz canlı dikey bahçelerin yanı sıra iç mekanlar için özel olarak uygulanan tamamen doğal bitkiler ile şaşırtıcı tasarımlara imza atıyoruz. Mumyalanmış yosunla yapılan  iç mekan dikey bahçeler hiç şekilde suya bakıma güneşe ihtiyaç duymamaktadır.

Firma olarak tüm yenilikleri içinde barındıran ve her türlü  gelişimi yakından takip eden dinamik bir ekiple dünyamızı, yaşam alanlarımızı daha nefes alınabilir kılmak için 2014 yılından beri çalışmaktayız.

ButikBahçe’nin küçük bir atölyeden mütevazi bir showroom’a uzanan iş hayatı ile tanışmak, ekibimizi ve bahçelerimizi yakından görmek isteyenler için lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  1. Bahçe Ürünleri
  2. Duvar Uygulamaları
  3. Erkek Giyim & Aksesuar

Butik Bahçe Dikey Bahçe Bayilik Destekleri

Butik Bahçe Dikey Bahçe Şartlar & Koşullar

Butik Bahçe Dikey Bahçe Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör