Burger Ye

Burger Ye, Gıda Sektöründe 10 Yılı Aşkın Sürede Edinilen Tecrübelerin Bir Araya Gelmesiyle Oluşan Yeni Bir Oluşum Gida Yatirimlari Ltd. Şti. Tarafından “Yüksek Kalite, Sağlık Ve Eşsiz Lezzet”..

BURGER YE Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti, İlk Ay Uzman Personel Desteği, Eğitim Desteği, Reklam Hizmetleri, Tüm Yelpazede Ürün Desteği, Satış Stratejileri Yönetimi Desteği

BURGER YE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BURGER YE Bayilik Şartları

Koordinasyon Sağlanması Amacıyla Yatırımcı İşin Başında Bulunmalı
Gıda Alanında Tecrubeli Olması Tercih Nedenidir

BURGER YE Bayilik Açıklaması

BURGER YE, Gıda sektöründe 10 yılı aşkın sürede edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan YENİ BİR OLUŞUM GIDA YATIRIMLARI LTD. ŞTİ. tarafından “yüksek kalite, sağlık ve eşsiz lezzet” prensibi doğrultusunda hizmete sunulmuş %100 yerli gıda zinciridir.

Gıda sektöründe özellikle “Et” üzerine farklı uzmanlık alanlarına sahip kurucu ortakların tüm tecrübelerinin yansıtıldığı markamız, burger severler ile BURGER YE lezzetinin buluşturulması amacı ile hayata geçirilmiştir.

Markamız, gıda sektöründeki çeşitli başarılarla birlikte; doğal, kaliteli, inovatif burger lezzetine konsantre olmuş bir takım başarısı neticesidir. Doğadan beslenen özel çiftlik danalarımızdan elde edilen doğal ve katkı maddesiz Dana Eti ve özel “BURGER YE” sosunun harmanlanması ile müşterilerimize eşsiz bir lezzet sunmaktayız.

BURGER YE ailesi olarak asla vazgeçilmeyecek prensiplerimizden oluşan manifestomuz, kalitemizin güvencesidir.

MANİFESTOMUZ:

1.                   Doğadan beslenen özel çiftlik danalarımızdan elde edilen 1’inci sınıf et tedariği,

2.                   Doğal, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen burger köftesi kullanımı,

3.                   Evimizde ailemize hazırladığımız yemekler kadar katkısız sunum,

4.                   Lezzetin, kaliteden taviz vermeksizin sürekliliğinin vazgeçilmezliği,

5.                   Müşterilerimizin, BURGER YE ailesinin bireyleri olduğu düşüncesiyle müşteri memnuniyetinin her şeyin üzerinde olduğu gerçeği vazgeçilmez prensiplerimizdir.

 

Bununla birlikte, BURGER YE ailesine katılmak isteyen ve sunduğumuz yüksek standartlarda hizmet vermeye istekli yatırımcılar ile birlikte yürümeye hazırız.

BURGER YE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR