1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Burger Station

Burger Station

% 100 doğal et ürünlerinden yapılan ürünleri ile lezzet severlerin vazgeçilmez adresi haline gelen Burger Station “Türkiye’nin En İyi Lezzeti” olmak için çalışmaya ve bu lezzeti ülkenin dört bir yanına ulaştırabilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Fast Food

500000 ₺

Burger Station Bayilik

Burger Station fast food sektörü bünyesinde faaliyet göstermekte olup “Türkiye’nin en iyi lezzeti” sloganı ileuyum içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hiçbir ürününde katkı maddesi kullanmayan Burger Station fast food sektöründe bayilik veren firmalar içerisinde hizmet kalitesi, hijyen standartlarına uyma konusundaki hassasiyeti ve yüksek karlılık oranları ile sivrilmektedir. 

Burger Station Bayilik Şartları

Burger Station bayilik almak içingereken yatırım miktarının 40.000 USD’ den başladığı bilgileri bulunmakla birlikte kesin bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Burger Station bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinden bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgileri alabilmektedirler. 2019 yılı içerisinde 15 yeni bayilik vermeyi hedefleyen Burger Station bayilik alan girişimcilerinin marka değerleri ile uyumlu olmasına, marka hizmet standartlarının sağlanması konusundaki hassasiyetine çok önem vermektedir. Burger Station bayiliklerinin yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde, AVM’ lerde ve merkezi noktalarda konumlandırılmasını istemektedir. Burger Station bayilik almak isteyen girişimciler taleplerini ilettikten sonra, başvuruları Burger Station tarafından değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Ön değerlendirmesi olumlu sonuçlanan adaylar ile iletişime geçilerek bayilik koşulları ve izlenecek prosedürler ile ilgili olarak detaylı bilgi verilmektedir. Bayilik koşulları ile ilgili olarak anlaşmaya varılması durumunda lokasyon belirlenmesi, taraflar arasında franchise sözleşmesinin imzalanması, açılacak olan restoran ile ilgili mimari çalışmaların tamamlanması ve şube açılışı süreçleri gerçekleştirilmektedir.

Burger Station Bayilik Avantajları

Ev yapımı lezzet merkezi olma amacı ile yola çıkan Burger Station kendi ürettiği ekmekleri ve geniş ürün yelpazesi ile her damak tadına hitap etmektedir. Burger Station bayilik alan girişimciler markanın kendine özgü lezzetleri ve sadık müşteri kitlesi sayesinde fast food sektörüne rakiplerinden bir adım önde başlamanın avantajını yaşamaktadırlar. Burger Station farklı ve kaliteli lezzetleri en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunmakta olup her gelir grubuna hitap etmekte bu sayede ise bayilik alan girişimcilerine geniş birkitleye hitap edebilme fırsatı vermektedir. Burger Station bayilik alan girişimciler yüksek karlılığa sahip işletmeleri sayesinde yatırım miktarlarını kısa sürede geri kazanabilmektedirler. Burger Station bayiliklerinden kardan pay almamakta olup, markanın ortalama kar oranı % 25 - % 30 aralığında yer almaktadır. Tüm Burger Station restoranlarında menülerin aynı olması ve kalite standartlarına özen gösterilmesi, hem hizmet standardizasyonunun sağlanmasını hem de yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almaktadır.

Burger Station Bayilik Destekleri

Burger Station bayilik alan girişimcilerine personel eğimi, pazarlama eğitimi ve proje eğitimi vermektedir. Bunun dışında Burger Station bayilik almak isteyen girişimcilere işletmelerini açacakları lokasyonun seçimi esnasında destek olunmakta ve karlılıklarını artırmalarını sağlayacak yer seçimi konusunda yol gösterilmektedir.

Burger Station Beysukent, Burger Station Galleria, Burger Station Timko, Burger Station Gimat, Burger Station Acity, Burger Station Beysupark restoranlarında en hızlı ve kaliteli hizmet verilmektedir. Internet üzerinden de sipariş alan Burger Station Yemek Sepeti aracılığı ile müşterilerinden gelen talepleri değerlendirmekte ve bu platformda Burger Station Menü içeriklerine ulaşılabilmektedir.

Siz de fast food sektöründe yer almak istiyorsanız hedeflerine ulaşma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Burger Station ailesine katılarak markanın bayileri arasında yer alabilir ve kısa sürede karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

 

  1. Hamburger

Burger Station Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Burger Station Şartlar & Koşullar

Burger Station Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör