Bubblein

Bubblein Bayilik Açıklaması

Bubblein Hakkında : Bubblein en nefis çayları sizlerle paylaşmak ve hayatınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak için var. En seçkin çaylar, Bubblein ürünlerinde kullanılan çayları ve tatlarını kalıcı hale getirip bu tatları korumak bizim için çok önemli. Özenle seçilmiş ve üretilmiş meyve şurupları, Gerçek meyvelerden hazırlanmış şuruplarla hayatınıza renk ve tat katarak sağlığınızı korumak için çok dikkatliyiz. Kendimiz için en sağlıklı olanı sizin için hazırlıyoruz. Çünkü insanları, doğayı, sevmeyi ve sevilmeyi çok seviyoruz.

Bubblein Bayilik Sistemi

 Bubblein Bayilik ve Bayilik Sistemi Franchising bir iş sahibi olmanın veya mevcut bir iş yerinin çok daha iyi bir işletme olmasına yönelik başarısı kanıtlanmış bir sistem özelliğidir. Bubblein, Bubbletea ürünlerinin Franchise sistemi ile perakende satış işletmeciliği size yeni ve kazançlı bir iş fırsatı sunabilir. Asya,Avrupa ,Amerika kıtalarında ve kendi adı ile anılan Avusturalya kıtasında başarısını ispatlayan ve bağımlılık yaratan Bubbletea artık Türkiye'de Bubblein markası ile sizlerle. Franchise sistemimiz ile coşkulu ve enerjilii bir yapı ile pazar hakimiyetimizi sağlamlaştırmak için kararlıyız. 

Bubblein Bayilik Bubblein Her Türlü Yanınızda Kendi işimi kurmak istiyorum ama tamamen bağımsız olmak istiyorum diyorsanız biz yine buradayız. Tercihinize göre kafanız fazla karışmasın. Shop, Stand, Kiosk yada taşınabilir satış noktalarında perakende satış faaliyetlerinde bulunmak, Bubbletea içeceklerini, Frozzen yoğurdu ve daha fazlasını kendi markanızla geliştirmek isterseniz, Bizden size tam destek.

 

Bubblein Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR