Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik Açıklaması

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : Firmamız BOZDEMİR KİMYA 2 yılı aşan Ar-Ge çalışmaları neticesinde 2016 yılında Antalya'da kurulmuştur. Ürünümüz Türkiye'de ilk olup, derin hazneli, temizliği oldukça güç olan fritözlerin daha hijyenik ve sağlıklı olmasını bunun yanı sıra da maliyet kontrollerini yapmak için formüle edilmiş ve satışa sunulmuştur. Firmamız sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur. 

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik ve Bayilik Şartları İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

Müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen BOZDEMİR KİMYA, uzman kadrosu ile firmaların mutfaklarındaki kullanmış olduğu fritözlerin temizliğinde zamandan, enerjiden, maliyetten tasarruf taleplerine cevap vermektedir. 

Firma ismi: BOZDEMİR KİMYA PAZARLAMA SANAYİ TİCARET Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik Ürünleri

  1. FRİTÖZ TEMİZLEYİCİ
  2. PLEYT VE IZGARA TEMİZLEYİCİ
  3. KAZAN VE TENCERELER İÇİN AĞIR KARBON SÖKÜCÜ

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiye çapında tüm il ve bölgelere bayilikler verilecektir.kendisine satış yetkisi verilen ürünlerin satışını gerçekleştirmek amacıyla satış ekibini kuracak bünyesinde çalıştıracak portföyü olan bayiler aramaktayız. 50 KOLİ : 10.000 TL 100 KOLİ : 20.000 TL.

 

Bozdemir Kimya Fritöz Temizleyici Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR