Botti

2006 Yılından Bugüne Anne Ve Bebek Ürünleri Sektöründe Faaliyet Gösteren Botti Sınırsız Müşteri Memnuniyetini Hedeflemekte Ve Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Botti Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Botti bayilik almak için gerekli yatırım bedeli 750.000 TL civarındadır. Yatırım bedeli işletme alanına göre değişiklik gösterebilir. En net bilgiler firma yetkililerinden alınabilir.

Botti Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Botti Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Müşteri İlişkilerinde Markayı Odak Noktası Kabul Etmek
Tam Zamanlı Olarak İşinin Başında Bulunabilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Botti Bayilik Açıklaması

Botti Bebek Ürünleri Bayilik

 

Botti anne ve bebek ürünleri sektörü içinde adı imza attığı ilklerle ve yenilikçi vizyonu ile anılan bir marka olarak sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.  Geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet kalitesi ile anne vebebek ürünleri sektörünün lider firmaları arasında yer alan Botti “stok yok, kota yok” anlayışı ile sektörün lider ismi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Hedefine ulaşma yolundaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren marka, yatırımcıları ile birlikte kazanma anlayışı ile anne ve bebek ürünleri sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok ilgi gören firmalardan biri olarak bayilik vermeye devam etmektedir. 

Botti Bayilik Şartları

Botti bayilik alangirişimcilerinden işletmelerini ziyaretçi sayısı yüksek olan alışveriş merkezlerinde ya da insan yoğunluğunun fazla olduğu büyük caddelerde konumlandırmalarını talep etmektedir. Botti bayilik verdiği işletmelerin en az 250 metrekare alana sahip olan mekanlarda açılmasını koşulları arasında bulundurmaktadır. Botti bayilik  alabilmek için gereken yatırım bedelinin ortalana 750.000 TL civarında olduğu bilgilerine ulaşılsa da kesin bilgiler markanın yetkililerinden talep edilebilmektedir.. 

Botti bayilik almak isteyen girişimcilerin bayilik taleplerinin internet sitesi üzerinden doldurabilecekleri başvuru formu aracılığı ile almaktadır. Bayilik başvurusu marka merkezine ulaşan bayi adayları ile bir ön görüşme yapılmakta ve bayilik değerlendirme süreci başlatılmaktadır. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan adaylar içinbayilik sözleşmesi imzalanabilmesi amacı ile görüşmelere başlanılmaktadır. Botti bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılmakta olup her iki tarafın karşılıklı talebinin oluşması durumunda Botti ile bayi adayı arasında bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Açılacak olan mağazanın lokasyonu belirlenip gerekli fizibilite çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Fizibilite çalışmalarının olumlu sonuçlanmasını takiben mağazanın kiralanmakta ve markanın uzman ekibi tarafından mimari işler gerçekleştirilmektedir. Ortalama şube kurulum süresi 1,5 ay olup mağaza ile ilgili mimari süreçler tamamlandıktan sonra Botti tarafından ürün tedarik süreci başlatılmaktadır. Mağaza kurulumu tamamlandıktan sonra ise marka tarafından yürütülecek olan pazarlama ve reklam çalışmalarına başlanıp mağazanın açılışı gerçekleştirilmektedir. 

Botti Bayilik Avantajları

Botti bayilik alan girişimciler ekonomik dalgalanmalardan dahaaz etkilendiği bilinen sektörlerden biri olan anne ve bebek ürünleri sektöründe faaliyet göstermenin avantajından yararlanmaktadırlar. Çocuk sahibi olan her ailenin ihtiyaç duyup kullanacağı ürünleri tüketicilerine sunması, Botti bayilik alan girişimcilerin sahip oldukları müşteri kitlesini ve karlılıklarını sürekli olarak artırabilmeleri sonucunu doğurmaktadır. Botti’nin sektördeki pazar payının artmasını sağlayan en önemli etkenlerden birinin yeni doğan döneminden itibaren bebeklerin ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri içeren geniş ürün çeşitliliği olduğu bilinmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarının hızla değişmesi Botti bayilerine sürekli bir pazar payı artışı avantajı sağlamaktadır.

Botti bayilik alan girişimciler markanın uygulamaları sayesinde tüketicilerine sundukları ithal ürünlerde maliyet avantajı ile daha fazla karlılık oranı ile satışlarını gerçekleştirebilmektedirler.

Botti bayilik alan girişimcileri için kazan kazan anlayışına dayalı bir iş modeli uygulamakta ve riski minimize karı maksimize etmeyi hedeflemektedir. Botti tarafından hem marka bilinirliğinin hem de müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar bayilerinin de müşteri potansiyellerini ve satış hacimlerini artırmalarında etkili olmaktadır.

Botti Bayilik Destekleri

Botti bayilik alan girişimcilerine mağazalarında satışa sunacakları ürünleri en uygun fiyatlar ile alabilme avantajı sağlamaktadır. Botti lojistik sistemi sayesinde bayilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri en hızlı şekilde ve en düşük maliyetler ile tedarik edebilmektedir.

Botti bayilik alan girişimcilere marka tarafından personel eğitimi desteği sağlanmaktadır. Ayrıca bayilerin karlılığının en yüksek olacağı bölgelerin tespiti için mağaza yerinin belirlenmesi esnasında fizibilite çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Botti mağaza yeri tespit edildikten sonra mimari çalışmaları üstlenmekte ve mağazayı açılışa hazır hale getirmektedir. Mağazalarda kullanılacak olan imaj materyallerinin temini marka merkezi tarafından gerçekleştirilirken reklam çalışmaları da merkezi olarak yürütülmektedir. 

Botti bayilik alan girişimcilerine açılış ve tanıtım organizasyonları, yazılım ve teknolojik altyapı kurulum konularında da destek sağlamaktadır. Bayilerinin karlılığının artırılmasını bir numaralı önceliği olarak kabul eden Botti bayiliklerinin performanslarını kontrol edebilmeleri ve satışlarını daha fazlageliştirebilmeleri için aylık olarak ürün, kategori ve mağaza bazında değerlendirme raporları hazırlayıp bayileri ile paylaşmaktadır.

Son dönemlerde Botti Ordu, Botti Bolu, Botti Antalyamağazaları da faaliyete geçen Botti bebek elbisesi, Botti bebek araması fiyatları, Botti hastane çıkışı, Botti mama sandalyesiaramaları sonucunda görülebileceği üzere tüketicilerine geniş bir yelpazedeki en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır.

Botti Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR