1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Bebek ve Çocuk
 3. (PGEMS) Kiddy Family Club - Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi

(PGEMS) Kiddy Family Club - Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi

Türkiye'de ilk ve Tek 2017 den beri faaliyette olan tescilli psikolojik ve gelişimsel erken müdahale amaçlı oluşturulmuş hayat boyu ebeveyn danışmanlığı sistemi.

Bebek ve Çocuk

500000 ₺

KİDDY FAMİLY CLUB – (PGEMS)  PSİKOLOJİK VE GELİŞİMSEL ERKEN MÜDAHALE SİSTEMİ

TÜRKİYE’DE İLK ve TEK HAYAT BOYU EBEVEYN AKADEMİSİ VE DANIŞMANLIĞI

             Kiddy Family Club Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla uygulanabilecek her yaş grubu ebeveyne ve çocuğa ulaşmayı hedefleyen franchise sistemidir.  Etkinlik merkezi ve danışmanlık merkezlerinin yapısından farklı olarak bir ailenin, ebeveynin, çocuğunun gebelikten ergenliğe kadar tüm ihtiyaç duyduğu multidisipliner şekilde danışmanlık ve desteğin tek bir çatı altında toplanmasına dayanmaktadır. Aynı zamanda sistematik bilimsel araştırmalara dayanak olarak  çalışan PGEMS'in sektöre, ebeveynlere somut bilimsel bilgiler ve fayda sağlayan ekibimizin bir parçası olmaktasınız.  İşletme alanında tecrübeniz olmasa dahi deneyimlerimizi sizinle paylaşarak en kısa sürede sonuç almanız için uzun vadeli işleyiş yaklaşımı ile doğru, hızlı ve sağlıklı bir başlangıç yapmanıza destek sağlıyoruz.

Sistemimizin Temel Prensibi ve Amacı

Birçok teorik ve pratik çalışmayı kapsamaktadır. Bizler için en temel prensip; ebeveynliğe ilk hazırlıktan itibaren ergenliğin son dönemine kadar geçen süreçte çocuk yetiştirme ve ebeveynliğin gelişimi ile ilgili sadece güncel ve bilimsel doğruları içeren bir erken müdahale danışmanlığı, eğitimi ve uygulamaları sağlamaktır.

Günümüzde değişen psikolojik ve gelişimsel süreçler, sıkça konuşulan tartışılan, ebeveynliğe dair, çocuk yetiştirme prensipleri ve özel eğitim hakkında doğru bilgi ve uygulamaları, sistemimizin Kurucusu  Psikolog Günay Baydaroğulları ve PGEMS (psikolojik ve gelişimsel erken müdahale sistemi) multidisliner çalışan bütüncül olarak 35 den fazla branşta uzmandan öğrenme fırsatınız olacak. Bu donanım ile ebeveynlerimize hayat boyu eşlik eden bilirkişi uzman 3. göz olmaktayız. Ebeveynliğin temel unsurunun kendi değişim dönüşüm ve farkındalığınızdan geçtiğini  PGEMS Kiddy Family Club  program ve organizasyonlarına katıldığınızda anlayacaksınız.
Eğitimlerimizde ebeveynliğin tüm yaş dönemlerinin  bütüncül tüm detaylarını, bu sürece anne ve baba olarak ne gibi katkılar sağlayabileceğinizi, sürecin içinde muhtemel yaşayacaklarınıza karşı neler yapmanız gerektiğini  öğrenebileceksiniz.

PGEMS organizasyonları 5 temel ebeveyn akademi programlarından ve destekleyici oyun programları, çocuk atölyeleri, terapi danışmanlık hizmetlerinden oluşmaktadır.

Hizmet Alanımızda Kimler Vardır ?

                Evlenmeye hazırlanan çiftler, gebeliğe hazırlık sürecinde çiftler, gebeler, özel eğitime destek duyan çocuk ve aileleri, doğumdan itibaren bebekler, okul öncesi, okul dönemi çocukları, ergenler ve ebeveynler yer almaktadır.

Pgems Uzman ekibi olarak sizi doğuma ve ebeveynliğe hazırlıktan ergenliğe kadar oluşan her yaşa özel oluşturulmuş içerik ve uygulamalardan oluşan belirli aylarda haftasonu kampları ile sizi anne baba olarak çocuk yetiştirmenin ana dönemsel süreçlerine hazırlıyoruz.

 1. İlk 1000 Gün Doğuma Hazırlık Kampı
 2. 0-2 Yaş Bebeklik Dönemi Ebeveyn Kampı
 3. Okul Öncesi Dönemi Ebeveyn Kampı
 4. Okul ve Ergenlik Dönemi Ebeveyn Kampı
 5. Özel Çocuklar Ebeveyn Kampı ( Nörogelişimsel Farklılıklar)

BAŞVURU ÖN BİLGİLENDİRME

Franchise Giriş Bedeli

Girişimcilerin öncelikle franchise isim bedeline sahip olmaları gerekiyor. Marka; işletmenin açılacağı lokasyonun potansiyeli doğrultusunda franchise bedellerinde değişiklik yapabiliyor. Franchise marka giriş sözleşme bedeli  55.000 tl +%18 kdv 

Franchise isim bedellerinin %50’si sözleşme yapıldığı zaman nakit olarak alınıyor. Başlangıç olarak franchise bedelinin %50’sini isteyen marka; kalan %25’ini 6 ayın sonunda; son %25’lik kısmını ise birinci yılın sonunda alıyor. 

Yatırım Bedeli

Toplam yatırım bedeli 250 bin ila 500 bin TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Buna ek olarak firma bayilerinden Temmuz ve Ağustos ayları hariç; yılın 10 ayı aylık KDV dahil 2000 TL tutarında aidat royalty bedeli topluyor. Yeni girişimciler henüz 15 kayıda sahip değillerse aidat ödemelerinden muaf oluyorlar. Diğer bir seçenek ise merkezin dinamiğine göre aidatlar aylık toplam cironun %10 nu oranında her ayı sonunda alınmaktır.

Franchise Donanım Maliyeti

Şubenin donanım maliyetleri, kira, resmi gider ve tadilat, ihtiyaçları doğrultusunda tüm kuruluş maliyetleri franchise alan tarafından karşılanır.  Sistem gereği donanım, konum ve düzeni  tarafımızca belirtilen temel standartlar klavuzuna  göre hazırlanır.

Eğer var olan bir merkeziniz mevcut ise sistematiğimiz doğrultusunda üssümüz olarak entegre çalışmaları yapılır.

Anahtar teslim kurulum talep isterseniz tarafımızca uygulanmaktadır. Anahtar teslim kurulum maliyeti kurulacak merkezin metrekaresine ve standardına göre değişkenlik göstermektedir.

Franchise Anlaşması İle Verilen Hizmetler

 • Doğru yer seçimi için keşif ve mimari ve dekorasyon desteği,
 • Sistem işleyişi hakkında çalışanlara ve kurucuya başlangıç öncesi oryantasyon eğitimi.
 • Kurucuya mali ve idari eğitim,
 • Personel işe alma desteği ve açılış öncesi tüm personele eğitim verilmesi,
 • Şube içi gerekli tüm İnsan Kaynakları süreç dataları (Görev Tanımları, Sözleşmeler vb…),
 • Düzenli hizmet içi personel, uzman eğitimi ve denetleme
 • Ücretlendirme  politikası yapılandırma , aile ve çocuk programların yapılandırılması.
 •  Ebeveyn akademisi eğitim programlarından itibaren, oyun grubu programları, erken müdahale programları  ve  dönemsel özel  programların materyal ve eğitim içerikleri, uygulamaların eğitimi.
 • Ekipmanlarla ve donanımla ilgili bilgilendirme, öneri , süpervizyon.
 • Reklam, sosyal medya, tanıtım, ve marka desteği.
 • Seminer Etkinlik Konferans Organizasyonları
 • Açılıştan sonraki tüm süreçte şube denetim ve hizmet içi eğitim desteği,
 • Düzenli şube ziyareti ve şube durum raporlaması,
 • Süreç  yönetimi

Girişimcilere sağlıklı bir işletme planı oluşturmak için ihtiyaç duyulan destek sağlanmaktadır.

NOT:  Şubelerimizin var olduğu il ve ilçelerde yeni  başvuruların gelmesi durumunda var olan ilk merkezin konumu, mesafesi  ve bölgenin durumu dikkate alınarak onay verilmektedir. Uygun olmadığı takdirde onay verilmeyip başka bölge önerilmektedir.

 1. Bebek Arac ve Gerecleri
 2. Parti ve Oyun Evi
 3. Bebek Giyimi

(PGEMS) Kiddy Family Club - Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

(PGEMS) Kiddy Family Club - Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi Şartlar & Koşullar

 • * e-Dönüşüm , dijitalleşme yükseliş trendine yakın, kişisel ön görü vb. meslek türleri ile ilgilenmek ve teknolojik evirilmeye yakın hisseden tüm girişimciler

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör