Bosna Kahvecisi

Bosna Kahvecisi Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Bosna Kahvecisi 10 bayisi bulunan Antalya merkezli bir kahve markası. Bosna Kahvecisi açmak isteyen girişimciler ortalama yatırım tutarı olarak 350.000 TL – 500.000 TL arasında bir bedel ödüyorlar. Yatırım miktarı tam olarak dükkanın m2 sine göre değişken

Bosna Kahvecisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bosna Kahvecisi Bayilik Şartları

1- Yatırımcı Bosna Kahvecisi Sitesinde Ki Formu Doldurur Veya Mail Yoluyla Da Başvuru Yapabilir.
2- Danışmanların Yapacağı Değerlendirmeler Sonucunda Koşullar Uygunsa Girişimci İle ön Görüşme Randevusu Verilir.
3- Belirlenen Tarihte ön Görüşme Yapılır Ardından Varılan Mutabakat Sonucu Sözleşmenin İmzalanmasıyla İşi Kurma Süreci Başlar.
4- Bosna Kahvecisi Ekibi Mağazaya Uygun ölçütleri Yatırımcıyla Birlikte Değerlendirir Ve Belirler. Tespiti Yapılan ölçütler Sonucunda Mimarlık Bölümü İle Proje çizimleri Yapılır. Daha İnşaat Başlamadan Bitmiş Halin Sunumu Girişimciye Yapılır.
5- Mimar Ve Uygulayıcı Ekip Projeyi ön Görülen Tarihte Anahtar Teslim Olarak Yatırımcıya Teslim Eder.

Bosna Kahvecisi Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Atalarımızın Bosna Hersek göçü ile kültürümüzün o topraklara yayılması hızlanmış. Yıllar geçmiş Bosna da halen o gün ne ise, bugün de aynı özen, aynı özveri, aynı kültür devam etmekte. Biz de geçmişte oralara göç eden o güzel kültürümüzü Bosna kültürü ile harmanlanmış bir şekilde topraklarımıza getirdik.

Bosna Kahvecisi olarak; Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi Dünyanın çeşitli bölgelerinden en kaliteli kahve çekirdeklerini aldık ve Antalyada kahvelerimizi öğüterek yola çıktık. 2013 yılında farkımızı farklı kılmak adına Ar-Ge çalışmalarımızı başlattık. 2014 yılında ismimizi tescilletip oluşumumuzu tamamladık.

Peki neden Bosna Kahvecisi ?

Çünkü halen Bosna da devam eden Osmanlı kültürü ile Bosna Kültürünü birleştirip, içine Bosnalıların Osmanlı özlemi ve aşkından da bir tutam ekleyerek sizlere sunuyoruz. Bu kaliteli ve başarılı sunumları “ben” olarak değil, Türkiyenin dört bir yanından dostlar edinerek “biz” olarak yapma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz.

Vizyon

Misafirlerimizin kültürel değerlerini göz önünde bulundurarak, onların damak tatlarına uygun ürünler sunuyor, uluslararası ve ulusal sektörde misafirlerimizin her daim övgüyle bahsedecekleri kaliteli, unutulmaz ve alanında lider bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Misyon

Markamıza ve değerlerimize uygun olarak, çalışkan ve güler yüzlü ekibimizle ulusal ve uluslararası kalite ve güven standartlarına uyarak Dünya pazarında yer almak. Tarihsel ve kültürel miraslarımıza, inançlarımıza sahip çıkarak, geleneksel Türk Kahvesi öncülüğünde içecek ve yiyecek ürünlerimizi Türk ve Dünya tüketicileriyle buluşturmak.

Tarihi dokunun modernize edildiği kendine has bir mekan konsepti ile Osmanlı geleneklerinin hala sürdürüldüğü Bosna Hersek’e özgü kahve sunumuna yenilikler katarak, ürünlerimizi Dünyadaki kahve severlerin beğenisine sunmaktır.

 

Bosna Kahvecisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR