1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Bosna Kahvecisi

Bosna Kahvecisi

Bosna Kahvecisi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bosna Kahvecisi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Gıda

1000000 ₺

Hakkımızda

Atalarımızın Bosna Hersek göçü ile kültürümüzün o topraklara yayılması hızlanmış. Yıllar geçmiş Bosna da halen o gün ne ise, bugün de aynı özen, aynı özveri, aynı kültür devam etmekte. Biz de geçmişte oralara göç eden o güzel kültürümüzü Bosna kültürü ile harmanlanmış bir şekilde topraklarımıza getirdik.

Bosna Kahvecisi olarak; Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi Dünyanın çeşitli bölgelerinden en kaliteli kahve çekirdeklerini aldık ve Antalyada kahvelerimizi öğüterek yola çıktık. 2013 yılında farkımızı farklı kılmak adına Ar-Ge çalışmalarımızı başlattık. 2014 yılında ismimizi tescilletip oluşumumuzu tamamladık.

Peki neden Bosna Kahvecisi ?

Çünkü halen Bosna da devam eden Osmanlı kültürü ile Bosna Kültürünü birleştirip, içine Bosnalıların Osmanlı özlemi ve aşkından da bir tutam ekleyerek sizlere sunuyoruz. Bu kaliteli ve başarılı sunumları “ben” olarak değil, Türkiyenin dört bir yanından dostlar edinerek “biz” olarak yapma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz.

Vizyon

Misafirlerimizin kültürel değerlerini göz önünde bulundurarak, onların damak tatlarına uygun ürünler sunuyor, uluslararası ve ulusal sektörde misafirlerimizin her daim övgüyle bahsedecekleri kaliteli, unutulmaz ve alanında lider bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Misyon

Markamıza ve değerlerimize uygun olarak, çalışkan ve güler yüzlü ekibimizle ulusal ve uluslararası kalite ve güven standartlarına uyarak Dünya pazarında yer almak. Tarihsel ve kültürel miraslarımıza, inançlarımıza sahip çıkarak, geleneksel Türk Kahvesi öncülüğünde içecek ve yiyecek ürünlerimizi Türk ve Dünya tüketicileriyle buluşturmak.

Tarihi dokunun modernize edildiği kendine has bir mekan konsepti ile Osmanlı geleneklerinin hala sürdürüldüğü Bosna Hersek’e özgü kahve sunumuna yenilikler katarak, ürünlerimizi Dünyadaki kahve severlerin beğenisine sunmaktır.

 

  1. Enerji İçecekleri
  2. Sıvı Yağ
  3. Baharat

Bosna Kahvecisi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Bosna Kahvecisi Şartlar & Koşullar

  • Yeterli mali gücü bulunmak
  • Yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda bir dükkan bulmak
  • İletişim yönü kuvvetli olmak
  • Markanın kalite ve hijyen standartlarına uymak

Bosna Kahvecisi Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör