Bolulu Hasan Usta

1982 Yılından Bu Yana Leziz Tatları Ile Tatlı Severlerin En Gözde Markaları Arasında Yer Alan Bolulu Hasan Usta; Yurt Içinde Ve Yurt Dışında Bayilik Veriyor.

Bolulu Hasan Usta Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Bolulu Hasan Usta bayilik almak için gereken yatırım bütçesi hakkında kesin bilgi Franchise görüşmeleri sırasında firma yetkililerinden öğrenilebilir.

Bolulu Hasan Usta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları

İşletme İçin İşlek Caddelerde Ya Da Avm’lerde Yer Burmak
Gerekli Yatırım Bedeline Sahip Olmak
İşletmenin Hijyenini Sağlamak
Hızlı Ve Kaliteli Hizmet Vermek

Bolulu Hasan Usta Bayilik Açıklaması

Bolulu Hasan Usta Bayilik

Bolulu Hasan Usta faaliyete başladığı 1982 yılından bu yana leziz ve katkısız ürünleri ile tatlı severlerin en sevdiği tatlı üreticileri arasında yer almaktadır. Yurt içine ve yurt dışına bayilik veren firmalar arasında bulunan Bolulu Hasan Usta; girişimcilerine yüksek karlılık, prestij ve kendi işine sahip olma imkanı sunmaktadır. 

Türkiye ve yurt dışında faaliyet göstererek marka değerini giderek arttıran, leziz sütlü tatlıları ile 7’den 70’e herkese hitap eden ve şubelerindeki güler yüzlü hizmetleri ile müşteri sadakati sağlamayı başaran Bolulu Hasan Usta bayilik almayı düşünen girişimcilerin yakın takibindedir. 35 yıldan fazladır tüketicilerle güvenilir lezzetleri buluşturan; kaliteli hammadde kullanımından vazgeçmeyen Bolulu Hasan Usta bayilik şartlarıBolulu Hasan Usta bayilik ücreti ve Bolulu Hasan Usta bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları

Börek, tatlı, dondurma, çikolata vb. ürünleri ile hedef kitlesinin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Bolulu Hasan Usta bayilik vereceği girişimcilerin gerekli yatırım sermayesini karşılamasını beklemektedir. Bayilerinden franchise bedeli isteyen, işletme dekorasyonunu kendisi üstlenip bedelini yatırımcılardan alan firmanın bayisi olabilmek için gerekli yatırım bütçesinin 500 bin TL civarında olduğu bilinmektedir. En net bilgi franchise görüşmeleri sırasında firma yetkililerinden alınabilir. 

Bolulu Hasan Usta bayilik almak için işlek lokasyonlarda ve erişimin kolay olduğu binaların alt katlarında işletme bulunması şarttır. Gerekli metrekare ihtiyacı işletmenin açılacağı lokasyonun gereksinimlerine göre değişebilmektedir. Önemli olan işletmenin marka değeri yüksek bölgelerde tutulmasıdır. 

Bolulu Hasan Usta bayilik almak isteyen girişimcilerin işletme için çalışma isteğine sahip olması gerekir. Franchise alındıktan sonra işinin başında durmayan ve firmanın beklentilerini karşılamayan girişimcilerin ticari anlaşmalarının devamlılığı zarar görebilir. 

Bolulu Hasan Usta leziz ürünleri kadar güler yüzlü hizmetlerin sunulduğu bir marka olarak da bilindiği için girişimcilerin hizmet standartlarını yüksek tutmaları istenir. Firma bilinirliğine ve marka imajına büyük önem vermektedir. Türkiye ve yurt dışında açılan tüm şubeleri Bolulu Hasan Usta imajını desteklemelidir. Bu nedenle girişimciler ürünlerin tazeliği, hızlı hizmet ve güler yüzlü yaklaşımlara ekstra özen göstermelidir. 

Bolulu Hasan Usta Bayilik Başvurusu

Bolulu Hasan Usta bayilik almak isteyenlerin firma yetkilileri ile iletişime geçmeleri gerekir. İzmir’deki Bolulu Hasan Usta fabrikasında gerçekleştirilen bayilik görüşmeleri sırasında girişimciyle önemli detaylar paylaşılmaktadır. Bu görüşmeler sırasında yatırımcılar gelir ve gider hesaplamaları, kar marjları, BHU işletmelerinin işleyişi ve Bolulu Hasan Usta franchise şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirler. BHU bayilik başvurusu için firmaya irtibat numaralarından ya da Bolulu Hasan Usta bayilik başvuru formu doldurularak ulaşılabilir. 

Bolulu Hasan Usta Bayilik Avantajları

Bolulu Hasan Usta Türkiye genelinde marka bilinirliği yüksek olan, hedef kitlesinin sadakatini kazanmış ve güvenilirliği sorgulanmayan bir firmadır. Bolulu Hasan Usta bayilik alan girişimciler çaba harcamadan bölgelerindeki tüketicilerin dikkatini çekebilirler. Firmanın yatırım geri dönüşünün kısa olması da yatırımcıların bir an önce kara geçmesini mümkün kılar. 

BHU markasının gücü girişimcilerin en büyük avantajıdır. Markanın franchise sistemi oturduğundan girişimciler kazanç takiplerini, siparişlerini ve karlarını kolay bir şekilde yönetebilirler. İşin sürekliliği, Bolulu Hasan Usta ürünlerinin çeşitliliği ve Türk halkının tatlılara olan düşkünlüğü yatırımcılara çapraz satış yapma imkanı da sunmaktadır. Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde BHU bayilik alan girişimcilerin bu tercihlerinden pişmanlık duymayacakları sonucuna varılabilir.

Bolulu Hasan Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR