Bmv Sol Gübre

Bmv Sol Gübre Bayilik Açıklaması

Bmv Sol Gübre Bayilik

Bmv Sol Gübre Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: İnsan oğlu teknolojide ilerledikçe ve daha yüksek kazanç elde etme arzusuyla yıllardır doğayı katletmiştir. Tarım arazileri yıllardır suni gübreler ve bilinçsizce kullanılan tarım ilaçları nedeniyle zehirlenmiştir.

 Bmv Sol Gübre Bayilik Konusudur. 

 Bmv Sol Gübre Bayilik ve Bayilik Bilgileri Gıda ihtiyaçlarımız bu zehirli arazilerden sağlandığı için artık hastaneler genç hastalarla dolup taşmaktadır. Bizler bu sağlıksız gidişata dur demek, gerçek ve sağlıklı gıdalarla sizleri buluşturma adına Küçük ancak aşırıya kaçan bir çaba vermekteyiz. Topraklarımızı asırlardır sağlıkla işleyen solucanlardan dünyanın varlığından beri en sağlıklı gübreyi üretip hem verimi arttırmak hemde doğallıktan taviz vermeme adına çalışmaktayız. Hizmetlerimiz zehirlediğimiz toprağı artık eski haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Bmv Sol Gübre Bayilik Bilgileri

Firma ismi: BMV-SOL Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yüz yüze konuşulur. Konuyla ilgili bilgilendirme.

 

Bmv Sol Gübre Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR