Bluepet (Ergaz Akaryakıt)

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Açıklaması

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Hakkında Açıklama : Şanlı tarihimiz, ülkemizin kalkınması, modern ve gelişmiş ülkeler arasında yerini alması, bu kalkınmanın, ülkemizin her yerini dengeli şekilde kapsaması ve yatırımlara geniş halk kitlelerinin katılması, sermayenin tabana yayılması, dürüst ve ehil kadroların oluşturulması gaye ve maksadı ile ERGAZ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1975 yılında Mustafa Yağız ( Allah`ın rahmeti üzerine olsun) ve arkadaşları tarafından, yurt dışındaki işçilerin ve halkımızın iştiraki ile, başta LİKİT GAZ Nakliye, Dolum ve Tevzi Tesisleri olmak üzere, çeşitli yatırımlar yapmak amacıyla Erzurum da kuruldu.

 Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik ve Şartları Doğunun kalkınması, iş imkanlarının oluşturulması, ülkemize döviz girişinin teşvik edildiği bu dönemde Devletimiz Ergaz`a o günkü adı DESİYAB olan Türkiye Kalkınma Bankası aracılığı ile hem iştirak etmiş hem de kredi ile desteklemiştir. Sonradan özelleştirme kapsamında % 10 Devlet hissesi tüm ortaklara hisseleri oranında satın alınarak dağıtılmıştır. Devletimizin ve halkımızın güven ve desteği ile kurulan Ergaz, 1978 yılında Erzurum LPG Dolum tesisleri işletmeye açmış, 1979 yılında yatırım safhasında iken, ortaklarına kar dağıtma başarısını göstermiştir. Daha sonraki yıllarda sırasıyla İzmit, Konya, Bursa, İzmir, İstanbul ve Osmaniye dolum tesisleri kurulmuş, ayrıca Erzurum`da TÜP İmalat Fabrikasını işletmeye almıştır. Ergaz kredi kullanmadan kendi öz kaynakları ile, yatırımlarını sürdürerek büyümeye devam etmiş, bu gün ortakları, çalışanları, bayileri, nakliyecileri … vs ile binlerce insanımızın geçim kaynağı olmuştur.

Bölgesinde en fazla vergi veren, vergilerini düzenli ve aksatmadan ödeyen kuruluşların başında yer almaktadır. Ülkemizin insanı iyi şeylere layıktır. Ergaz insana hizmeti ibadet inancıyla yapmaktadır. Allah Resulü: İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir buyurmuşlardır. Hizmette Emniyet ve Devamlılık, pazarlamada daha kaliteli, daha ekonomik ve süratli hizmet sloganı ile hareken eden Ergaz, sizlerin eseridir. 

Firma ismi: Bluepet (Ergaz Akaryakıt) 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 110 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans 

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Ürünleri

  • MOTORİN
  • KURŞUNSUZ BENZİN 95 OKTAN
  • Fuel Oil NO 3
  • Fuel Oil NO 4

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Detaylı Bilgileri Telefon veya e posta yoluyla öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki saha sorumlularımız en kısa sürede sizlerle irtibata geçerek aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacaklardır. 444 25 34 Nolu telefonlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz….

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Başvurusu

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik, Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyeneler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Bluepet (Ergaz Akaryakıt) Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR