Bitez Dondurma

1995 Yılında Bitez’de Açtığı Küçük Bir Işletme Ile Faaliyete Başlayan Firma Franchise Sistemi Ile Büyümeye Ve Bu Doğrultuda Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bitez Dondurma Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bitez Dondurma Bayilik Şartları

Gerekli Finansmana Sahip Olmak
İşletme Hijyen Standartlarını Yüksek Tutmak
Marka Kriterleri Doğrultusunda Lokasyon Bulmak
İşinin Başında Durmak

Bitez Dondurma Bayilik Açıklaması

Bitez Dondurma Bayilik

 

1995 yılında Bitez Köyü’nde kurulan Bitez Dondurma gıda sektörü içerisinde doğal ve sağlıklı ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Tamamen organik meyveler kullanılarak hazırlanan dondurmasını hiçbir katkı maddesi kullanmadan üreten Bitez Dondurma gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcıların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. 

Limonlu dondurma dışında pek çok çeşidinde şeker kullanmayan marka Bitez’de damaklara sunduğu bu lezzetin ününü tüm Türkiye’ye ulaştırabilmek için franchise yolu ile büyümete devam etmektedir.

Bitez Dondurma Bayilik Şartları

Bitez Dondurmabayilikalmak isteyen girişimcilerden markanın hijyen ve kalite standartlarına tamamen uyulmasını koşulunu sunmaktadır. Kafe konseptinde açılan Bitez Dondurma bayileri için yarısı depolama alanı olarak kullanılmak üzere en az 70 m2 alana sahip yerler tercih edilmektedir. 

Girişimcilerin insan ilişkileri ve finansal yönetim alanlarında tecrübe sahibi olması istenmektedir. Tüm zamanını ve enerjisini işletmesine harcama olanağı bulunan kişileri tercih eden marka, yeterli görülen eğitim programının tamamlanmasını da talep etmektedir. Yatırımların gerektirdiği finansal imkanlara sahip olan ve diğer koşulları da yerine getirebilen adaylar arasında titizlikle yapılan incelemeler sonucunda olumlu görülen adaylar ile bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. 

Bitez Dondurma bayilik almak için ihtiyaç duyulan yatırım bedeli ile ilgili olarak detaylı bilgi telefon yolu ile firmadan alınabilmektedir.

Bitez Dondurma Bayilik Avantajları

Bitez Dondurma bayilik alan girişimciler marka zincirinin kaliteli bir iş organizasyonuna sahip olması ve en iyi lisans imkanlarından birini sunması nedeni ile başarılı işletmelere sahip olabilmektedir. Bitez Dondurma bayilik alan yatırımcılar hem kendi işinin sahibi olabilecek hem de markanın uzmanlığını yanlarına alarak karşılaşabilecekleri riskleri büyük ölçüde azaltabilmektedirler. Markanın bayiliğini almak girişimcilere verilecek olan eğitimler ve destekler sonucunda karlı bir işletmenin sahibi olmanın yanı sıra ticari hayatta da pek çok avantaj sağlamaktadır. Girişimcilere sağlanan işletme deneyimi ve profesyonel eğitimler, Bitez Dondurma bayilik alan girişimcilerin profesyonel gelişim konusunda büyük bir aşama kaydetmesini sağlamaktadır. Bitez Dondurma ile bayilerinin işbirliği kişisel başarının yanı sıra uluslararası bir organizasyonun üyesi olmanın tatminini de yaşatmaktadır. Ayrıca mağazalarda dondurmanın yanı sıra sütlü tatlılar ve waffle da bulunduran marka bayilerine uygun fiyatlarla tüketicilerine en sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunma avantajını yaşatmaktadır.

Bitez Dondurma Bayilik Destekleri

Bitez Dondurma bayilik alan girişimcilerine sürecin başından itibaren sürekli ve kaliteli eğitimler ile destek olmaktadır. Restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi konusunda da destek olan marka Bitez Dondurma konseptlerine uygunluk konusunda büyük bir hassasiyet göstermektedir. Bitez Dondurma tarafından düzenli olarak yürütülen ulusal ve lokal pazarlama destekleri girişimcilerin karlılıklarını ve ulaştıkları müşteri kitlesini artırmayı hedeflemektedir. Mal ve hizmet standartlarını üst düzeyde tutmayı sağlayacak şekilde malzeme alımını da organize eden Bitez Dondurma, kalite kontrol hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetinin artırılmasını da hedeflemektedir. Ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları ile sürekli geliştirilen ve genişletilen ürün yelpazesi farklı damak tatlarına hitap edilmesini de mümkün kılmaktadır. 

Gıda sektöründe yer almak ve işbirliğinizi Bitez Dondurma ile gerçekleştirmek isterseniz siz de firma ile iletişime geçerek bayilik başvurunuzu iletebilirsiniz.  Bu işbirliği sayesinde sağlıklı ve karlı bir yatırım sahibi olabilmeniz için gerekli tüm unsurlara sahip sağlam bir temel ile iş hayatına adımınızı atabilirsiniz.

Bitez Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR