Beypiliç

Piliç Eti Üretiminde Türkiye’nin Öncüleri Arasında Yer Alan Beypiliç Bayilik Vererek Satış Ağını Genişletmeyi Başaran Köklü Bir Firmadır.

Beypiliç Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Beypiliç bayilerinden toplanan sipariş tutarında teminat bedeli istiyor. Toplam yatırım bütçesi dahilinde; soğuk hava deposu ve frigofrik araç temini için gereken sermaye miktarı bulunuyor.

Beypiliç Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Beypiliç Bayilik Şartları

Soğuk Hava Deposunun Bulunması
Sipariş Değerinde Teminat Mektubu
Frigofrik Araç Ya Da Araçlar
Ticari Sicilin Temiz Olması

Beypiliç Bayilik Açıklaması

Beypiliç Bayilik

 

Piliç sektörünün öncü markaları arasında yer alan Beypiliç; bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Bayilik ve distribütörlük konseptlerini birleştiren marka; girişimcilere marka bilinirliği ve ürün kalitesi ile yüksek karlılık elde etme imkanı sunuyor. Türkiye genelinde bayilik veren Beypiliç, İstanbul ve Ankara illeri dışındaki tüm iller için yalnızca tek bir bayi ile çalışarak yatırımcılarının hakkını koruyan bir şirket politikası izliyor. 

Ürün çeşitliliğini arttıran; bütün piliç, sakatat, kanat, pekin ördeği, but, göğüs ve yaprak döner gibi leziz tatları hedef kitlesiyle buluşturan Beypiliç bayilik almak isteyen girişimcilerin de yoğun ilgisini görüyor. Beyaz etin faydalarından yararlanmak isteyen ve beyaz et tüketimi sırasında şüpheye düşmek istemeyen tüketiciler tarafında da en sevilen markalar arasında yer alan Beypiliç bayilik şartları ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

Beypiliç Bayilik Şartları

Beypiliç bayilik almak isteyen işletmecilerden ürün satışı için bir lokasyon bulunmasını talep etmiyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi Beypiliç bayilik ve distribütörlük konseptlerini birleştiriyor.

Beypiliç bayilikleri almak isteyen girişimcilerin soğuk hava deposu ve frigofrik araçları temin etmeleri gerekiyor. Marka ile çalışan bayiler genellikle bu araçları satın alarak araç giydirme konusunda firmadan tasarım desteği alıyor. 

Beypiliç bayilik almak isteyen girişimcilerin ticari sicilleri de marka tarafından dikkate alınıyor. Ürünlerinin dağıtım hakkını alacak girişimcilerin iş takibinin iyi olmasını, satış potansiyelini arttırmasını ve aynı zamanda marka değerlerini yansıtmaları da Beypiliç bayilik sürecinin gereksinimleri arasında yer alıyor. 

Beypiliç bayilik alan girişimciler bulundukları ilde (Ankara ve İstanbul hariç) Beypiliç tarafından yetkilendirilen tek işletmenin sahibi oluyor. İl ve ilçelerden gelen siparişleri toplamak, firma merkezine iletmek ve aynı zamanda verilen sipariş tutarında teminat mektubu sunmak yatırımcıdan beklenenler arasında bulunuyor. 

Firmanın girişimcilerden beklediği önemli bir şart ise deneyim etrafında şekilleniyor. Beypiliç bayilik almak isteyen girişimcilerin beyaz et sektöründe deneyimli olmaları isteniyor. 

Beypiliç Bayilik Almanın Avantajları

Beyaz et sektöründe tecrübesi bulunun; Beypiliç bayilik şartlarını yerine getiren ve bu sektörde yatırım yaparak kar etmek isteyen girişimciler için Beypiliç markası büyük avantajlar sunuyor. 

Beypiliç bayilik almanın en büyük avantajlarından biri markanın yüksek bilinirliği olarak ön plana çıkıyor. Hedef pazarındaki herkes tarafından tanınan ve ürünlerinin lezizliği ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Beypiliç bayilik almayı düşünen girişimcilerin birçok soru işaretini daha ilk başından yanıtlıyor. 

Firma; İstanbul ve Ankara illeri haricinde her ilde yalnızca tek bir bayi ile çalışıyor. Bölge koruması desteğinin bir tık ötesine geçen marka tabiri caizse kazancı kesin bir iş sahibi olma fırsatını girişimcilerle buluşturuyor. 

Markanın ürün çeşitliliği ve ürünlerinin kalitesi de bayilerinin satış ve pazarlama anında karşılaşmaları muhtemel zorlukları bertaraf ediyor. Sosyal sorumluluklarına önem veren, üretim süreçlerini teknolojinin ve yılların verdiği tecrübeyle mükemmelleştiren Beypiliç karlı işbirliklerine olanak tanıyor. 

Siz de Beypiliç bayileri arasında yer almak isterseniz firma yetkililerine irtibat numaralarından ya da mail adresleri üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Dinamik bir satış ekibi oluşturarak bölgenizden aldığınız siparişleri yükseltebilir, Beypiliç markasıyla ticari kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 

Beypiliç Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR