Beyaz Ev Döner

Beyaz Ev Döner Bayilik Açıklaması

Beyaz Ev Döner Bayilik

 Beyaz Ev Döner Bayilik Beyaz Ev dev adımlarla yürüyor. Siz de Beyaz Ev Döner Bayisi olmak ister misiniz? 1993 yılında 30 m² alanda faaliyete başlayan Beyaz Ev, istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektörde lider konuma gelmiştir. İşletmemize ait 1 restoran, 3 fastfood bulunmaktadır. Restoranımız ortamla 500 m² olup, fastfood alanlarımız en az 150 m²’dir. Fastfoodlarımızda döner ve dönerden yapılan farklı lezzetler ile pide çeşitleri imal edilmektedir. 

Beyaz Ev Döner 2009 yılında ilk Franchise (Bayilik) oluşumunu gerçekleştiren işletmemiz, 6 Franchise sözleşmesine 2 yıl gibi kısa bir sürede ulaşmıştır. Tüm kurumsal kimlik, teknolojik altyapı, lojistik ağı, eğitim organizasyonu ve insan kaynakları departmanını bayisi olabilecek girişimcilerin kullanımına hazır hale getiren işletmemiz, birçok ulusal ve uluslar arası şirket ile çözüm ortaklığı kurmuştur.

Beyaz Ev Döner Bayilik  Beyaz Ev Döner Bayilik GörselHaftalık 20 ton et işleme kapasiteli et entegre tesisine sahip işletmemiz, sözleşmeli hayvancılık yöntemi ile imalatta etin en özel yerlerini kullanmaktadır. Üretimin her aşamasında teknolojiyi en iyi şekilde kullanan işletmemizin gıda ile ilgili tüm kalite sistem belgeleri mevcuttur. 2012 yılı sonuna kadar “Helal Et” belgesine sahip olacak işletmemizin mevcut kapasitesi, 45 fastfood oluşumuna hizmet verebilecek yeterliliktedir. Sizde Döner Bayiliği almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinde Beyaz Ev Döner'e ulaşabilirsiniz.

 

Beyaz Ev Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR