Berlinerci

Türkiye'nin İlk Ve Tek Yerli, Berli̇ner &Amp; Donut Üreticisi. Türkiye'de Berli̇ner, Berli̇nerci̇'den Yenir.

Berlinerci Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Berlinerci Bayilik Açıklaması

“Hergün taze, %100 Doğal” felsefesi ile 2009 yılında faaliyetlerine; özel siparişler alarak başlayan BERLİNERCİ, 2015 yılı sonunda kurumsallaşmaya karar vermiştir. Her gün taze ürettiği ürünlerini; İstanbul geneli 160’ a yakın satış noktasına toptan satış yaparak herkese tanıtmaya başladı. Bu süreçte operasyon ve franchise altyapı çalışmalarını tamamlayarak 2018 yılı itibari ile Franchise vermeye başlamıştır. 
BERLİNERCİ Snacks & Coffee Shop konsepti ile ilk mağazasını Ekim ayı içerisinde İSTANBUL – GÖKTÜRK’ te açtı. 2019 yılında ise BERLİNERCİ markası ile 5 kendi noktamız ile 10 franchise olmak üzere toplamda Türkiye geneli 15 konsept mağaza hedeflemektedir. Ayrıca oluşturmak üzere olduğumuz; Ankara, Afyon, Eskişehir, Isparta, Antalya, İzmir ve Kütahya bölgesel toptan satış kanallarımız ile ülkemizin heryerine bu doğal lezzeti sunmayı amaçlıyoruz.

BERLİNERCİ firması sizlere; Berlinerci Snacks&Coffee Shop(75-150m2), Ponchik Shop (20-50m2) ve AVM Stand(4-10m2) konseptleri ile “düşük yatırım bedeli ile maksimum kar sağlamayı” sunuyor.


“İçinden Lezzet Fışkıran Tatlar” BERLİNER ürünümüz başta olmak üzere; 25 adet butik ürünümüzle, 2019 yılında açacağımız franchise mağazalarımız ile birlikte tüm Türkiye’ ye bu tatları tattırmak istiyoruz. İçinden Lezzet Fışkıran tatları Türkiye’ mizin damak tadına uyarladık. Gerek tatlı, gerek tuzlu gerekse diyabetik ürün gruplarımız sayesinde Türkiye’ye yiyecek/içecek sektörüne yeni konseptimizi ve butik ürünlerimizi tanıtmaya hazırız. 

Ayrıca “Kahvenin yanına en iyi ne gider? Tabi ki BERLİNER” başlığımız altında bu güzel tatları kahve çeşitlerimiz ile birleştirdik. Kahve tutkunlarına vazgeçemeyeceği lezzetleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Berlinerci Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR